Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica PC 55 xx B42x blad E08 co to za błąd?

26 Maj 2007 21:52 4401 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam problem taki jak w temacie, proszę o pomoc będę wdzięczny.
    Pozdrawiam
  • Moderator AGD
    Amica twierdzi ze E08 oznacza problem z zasilaniem.
    Napiecie sieci jest rozne od 160-253V ; 50/60 Hz.
    Reset nie pomoze do czasu usuniecia problemu.
  • Poziom 11  
    Dziękuję za odpowiedź, widzę że się pan zna na rzeczy, ale ja to już wiem że jest problem z zasilaniem, ponieważ dzwoniłem do serwisu Amica i mi powiedzieli to samo co pan i mówili, żebym spróbował zresetować, ale to nic nie pomogło. Nie znam się na tym i nawet nie wiem jak tą usterkę usunąć. Czy byłby pan skłonny pomóc i opisać mniej więcej naprawę danej usterki? Szukałem na portalu, ale nikomu się nie zdarzył taki problem.
  • Specjalista AGD
    Zacząć od pomiaru napięcia - najlepiej w pralce, zaraz na wejściu (na filtrze p/z)
  • Poziom 17  
    Przy dużym napięciu i zbyt niskim, ta pralka może sprawiać kłopoty. O ile to możliwe spróbować trzeba podpiąć się pod inną faze, albo zostje stabilizator zewnętrzny napiecia. Proszę jeszcze zamienić miejscami 2 przewody na filtrze p/z. Powodzenia
  • Poziom 11  
    Witam nie odpisywałem bo za bardzo się na tym nie znam ale dzwoniłem do serwisu i był pan dziś u mnie i powiedział że to płytka jest problemem koszt naprawy powiedził 450zł ja nie wiem co już robić na płytce nie ma nic spalonego mi się zdaje że coś nie tak z tym serwisem. Może ma ktos taka płytke!!
  • Poziom 11  
    Temat zakańczam ponieważ pralka zostało zrobiona przez serwis przyczyną był programator