Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektowanie urządzeń elektronicznych

nowak_mariusz 27 Maj 2007 17:33 2511 2
 • #1
  nowak_mariusz
  Poziom 10  
  Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem prototypów urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem mikrokontrolerów AVR, PIC oraz PSoC. Moją specjalnością są nietypowe i wysoko wyspecjalizowane urządzenia mikroprocesorowe oraz inne układy oparte na konwencjonalnych układach cyfrowych i analogowych. Posiadam bogate zaplecze projektowe i konstrukcyjne pozwalające na wykonanie prototypu urządzenia od podstaw, wraz z całą jego dokumentacją techniczną, testowaniem i programowaniem mikrokontrolerów.

  Do realizowania projektów urządzeń elektronicznych wykorzystuje nowoczesne podzespoły, starając się jednocześnie zapewnić najkorzystniejszy stosunek ceny do funkcjonalności i niezawodności urządzenia. Ponadto tworze oprogramowanie dla mikrokontrolerów, jak również wysoko poziomowe aplikacje IT. Moje umiejętności pozwalają na tworzenie urządzeń elektronicznych powiązanych z aplikacjami IT.

  Więcej szczegółów na www.proster.hng.pl
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • Computer ControlsComputer Controls
 • #2
  tomek625
  Poziom 14  
  Czy byłbyś wstanie wykonać sterownik do podajnika drutu z regulacją obrotów silnika 24V- i opóźnieniami wyłączania gazu i prądu ,jak pisałem w temacie;
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic724241.html
 • #3
  nowak_mariusz
  Poziom 10  
  Proszę o podesłanie na priv więcej szczegółów.