Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Projektowanie urządzeń elektronicznych

nowak_mariusz 27 May 2007 17:33 2661 2
Altium Designer Computer Controls
 • #1
  nowak_mariusz
  Level 11  
  Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem prototypów urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem mikrokontrolerów AVR, PIC oraz PSoC. Moją specjalnością są nietypowe i wysoko wyspecjalizowane urządzenia mikroprocesorowe oraz inne układy oparte na konwencjonalnych układach cyfrowych i analogowych. Posiadam bogate zaplecze projektowe i konstrukcyjne pozwalające na wykonanie prototypu urządzenia od podstaw, wraz z całą jego dokumentacją techniczną, testowaniem i programowaniem mikrokontrolerów.

  Do realizowania projektów urządzeń elektronicznych wykorzystuje nowoczesne podzespoły, starając się jednocześnie zapewnić najkorzystniejszy stosunek ceny do funkcjonalności i niezawodności urządzenia. Ponadto tworze oprogramowanie dla mikrokontrolerów, jak również wysoko poziomowe aplikacje IT. Moje umiejętności pozwalają na tworzenie urządzeń elektronicznych powiązanych z aplikacjami IT.

  Więcej szczegółów na www.proster.hng.pl
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • Altium Designer Computer Controls
 • #2
  tomek625
  Level 14  
  Czy byłbyś wstanie wykonać sterownik do podajnika drutu z regulacją obrotów silnika 24V- i opóźnieniami wyłączania gazu i prądu ,jak pisałem w temacie;
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic724241.html
 • #3
  nowak_mariusz
  Level 11  
  Proszę o podesłanie na priv więcej szczegółów.