Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Immobilister opel movano. Nie czyta za każdym razem kluczyka

staszek10 28 Maj 2007 13:09 2051 4
  • #1 28 Maj 2007 13:09
    staszek10
    Poziom 11  

czesc mam problem z immobilisterem w oplu movano mianowicie nie czyta za kazdym razem kluczyka niekiedy musze 10 razy wczytywac a nawet wiecej ale wyglada na to jak gdyby byl za slaby zasieg transponrdera nie wiem czy to mozliwe ale jak go diagnozowali z kompa to wyszedl blad slaby sygnal immobilistera co moge zrobic . pomocy

• #2 28 Maj 2007 13:20
    Tomasz008
    Poziom 19  

posprawdzać przede wszystkim połączenia między puszką immo, kablem sygnałowym i cewką czytającą. mialem podobny problem przy movano. powodem niedomagania był prawdopodobnie ukrychnięty drut w cewce czytającej. ostatecznie klient zdecydował się na wydzieranie pompy wtryskowej... i dobrze zrobił
    działa Ci zamek centralny z kluczyka :?:

• #3 28 Maj 2007 20:03
    staszek10
    Poziom 11  

nie nie działa w ogóle również pilot czy to ma jakiś związek z immo.?
    połączenia juz po sprawdzałem dość dokładnie zauważyłem ze jak dotknę palcami cewki w pilocie to działa jakby sprawniej i juz sam zgłupiałem

• #4 28 Maj 2007 20:57
    Tomasz008
    Poziom 19  

ja proponuję jedno. poświęcić dzień czasu na rozebranie przodu auta i wyciągnięcie pompy. wydatek czasowy jednorazowy ale na pewno odciąży Cię to od dalszych kłopotów z tym immo. a blokadę rozruchu można założyć swoją chodźby na ten zaworek w pompie który blokuje doplyw paliwa (pominąć immo) lub na się wymarzy

• #5 29 Maj 2007 08:17
    staszek10
    Poziom 11  

ok dziękuję za zainteresowanie tematem zrobię jak mówisz i będzie kłopot z głowy

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME