Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

palnik z lampy blyskowej

DJ DAREK 19 Paź 2003 22:19 1071 6
  • #1 19 Paź 2003 22:19
    DJ DAREK
    Poziom 23  

no wlasnie mam lampe blyskowa taka ruska od Zenita chyba i ma palnik w srodku w ksztalcie rurki grubosc ok. 4mm i nie wiem czy moglbym go podlaczyc pod uklad z JABELA J-23 stroba bo mi sie spalil tamten

• #2 19 Paź 2003 22:58
    Bodzio
    Poziom 15  

Mam taki sam i dziala wiec tobie tez powinien. Podlacz to zobaczysz nic sie przeciez nie stanie :)

• #3 19 Paź 2003 23:30
    DJ DAREK
    Poziom 23  

no wiesz ja nie wiem czy sie faktycznie nic nie stanie, mierzylem napiecie na elektrodach palnika od lampy blyskowej i jest gdzies 300V a w tym strobie to w porywach do 500V to chyba troszke za duzo, nie wiem co z impulsem

• #4 19 Paź 2003 23:38
    Kodra
    Poziom 15  

Ja do takiego zestawu założyłem kiedyś malutki palnik z aparatu. Bez głębszego zastanawiania się nad napięciami itd. Działa do dzisiaj, ponad półtora roku (używany dość często). Podejrzewam , że jego żywotność w takich warunkach będzie znacznie krótsza od IFK 120, ale co mi zależy spróbować.

• #5 20 Paź 2003 00:07
    Bodzio
    Poziom 15  

Moim zdaniem napiecie nie jest az tak wazne, jak ladunek zgromadzony w kondziorach. Jak bedzie za maly palnik do kondensatorow to poprostu sie spali (zrobi czarny itp.) Napiecie w granicach 500v jest ok

• #6 20 Paź 2003 00:09
    DJ DAREK
    Poziom 23  

no zobacze jeszcze innych opinie bo taki palnik do lampy blyskowej nie dostane wszedzie praktycznie chyba wogole dostac go nie mozna

• #7 20 Paź 2003 23:21
    DJ DAREK
    Poziom 23  

(znowu mi sie nudzi i pisze post pod postem /SORRY!!/)
    bo mam takie pytanko odnosne tego czy te np palnik 1500WATT to jest moc swietlna czy poboru mocy z sieci??(ile takie palniki kosztuja??),
    znacie moze jakies zamienniki do JABELA J-23 tzn zamiast IFK120 inna ksenonowke?? (mocniejsza)

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo