Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

S1Mp3 player: edycja firmware, menu, logo, ratowanie playera

ukking 14 Sty 2009 22:34 146626 143
  • #121 14 Sty 2009 22:34
    bencu89
    Poziom 9  

Mam problem z MP4 (poj. 8 Gb) po pożyczeniu go koleżance okazało się że nie mam na nim żadnych plików. Łącznie ze sterownikami. Płyty firmware też nie. Mógłby ktoś dopasować do niego i powiedzieć który firmware do niego pasuje i jak go wgrać?? Zamieszczam foty w załączniku aby pomóc w identyfikacji:

Jeśli trzeba napisać coś jeszcze, jakieś napisy z podzespołów (nawet nie wiem które to co) to napiszcie z czego dyktowac to postaram się napisać.

Temu kto pomoże stawiam piwo :PP

Moderowany przez Artur k.:

Zdjęcia wklejamy przy pomocy funkcji "Dodaj obrazek".
    Nikt nie będzie płacił 3 punktów za obejrzenie Kolegi zdjęć.
    Proszę utworzyć nowy temat.

• SterControl
  • #122 20 Sty 2009 15:13
    struck
    Poziom 12  

Mam s1 4GB na kościach Samsunga.Windows wykrywa "USB Devices" i automatycznie włącza kreatora instalacji sterownika.Problem w tym skąd wziąść sterownik ( ten z MP3playerUtilities 4.19 nie podchodzi ) ?Oki udało się znaleźć.Teraz jest ADFU , mogę wgrywać firmware.Musi być oryginalny ? jest szansa znaleźć gdzieś taki ? poprzednio był 9.0.52.0000 lub 9.1.52 .Chip to Atj2091N.

• SterControl
  • #124 15 Mar 2009 16:33
    djbeat
    Poziom 14  

poszukuje full firware

do mpower n80

board id: ATJ2093h
    pamięć SAMSUNG 740 K9G8G08U0M

• #125 05 Kwi 2009 14:16
    lumik_2007
    Poziom 9  

witam mam mp4 2GB na opakowaniu jest napis mp4 digital audio player po ok m-cu uzytkowania wystapil problem tzn nie chce sie wylaczac po naladowaniu moge odtwarzac muze ale tak dlugo az bateria padnie. Rozebralem go i są napisy na płytkach Samsung 734
    K9LAG08U0M
    PCB0

KSG782PB

zresetowalem go za pomoca srubokreta ale jak chce go wlaczyc nie reaguje a po podlaczeniu pod kompa jest usb device i wlacza sie kreator znajdowania nowego sprzetu p chwili wyskakuje komunikat potrzebny jest plik rockusb.sys z rockusb device installation disk #1

PROSZĘ o POMOC:cry:

• #126 05 Cze 2009 18:31
    pawelpc14
    Poziom 11  

posiadam chiński odtwarzacz mp4 w którym wgrałem nieodpowiedni firmware i nie zgrałem oryginalnego firmware. Teraz jak go włączę mam biały ekran, a windows rozpoznaje jak trzeba
    w środku ma:
    ATJ2091N
    sorki to był SAMSUNG 713 K9G8G08U0M
    model - YGY401022
    8GB

załączam zdjęcie

• #127 11 Sie 2009 12:52
    yeti6
    Poziom 1  

Morze mi ktoś wytłumaczyć jak mam dodać polską czcionkę do firmware.

• #128 17 Lis 2009 22:14
    copilot
    Poziom 9  

nort_pl napisał:
    nort_pl napisał:
    mam problem z wywolaniem urzadzenia ADFU :/ w momencie zwarcia kosci zawsze windows wykrywa mi USB DEVICE i prosi o stery oczywiscie stery ADFU nie dzialaja komunikat - w podanej lokalizacji nie ma informacji o urzadzeniu :/ oczywiscie nie jest widoczny w systemie i nie moge nic zrobic, mp4 swieci na bialo,

MP4 (china ;)
    Firmware org. 9.0.50
    board id: ATJ2091N
    pamięć SAMSUNG 707K9G8G08U0M

czesc MP4 juz jest wykrywany jako urzadzebue ADFU (w zalaczniku zmodyfikowany plik dla osób z podobnym problemem) teraz potrezbuje dobrego FULL FLASHA do niego
    dla przypomnienia:

MP4 (china ;) + FM
    LCD 1.8"
    POJEMNOŚĆ 1G
    Firmware org. 9.0.50
    board id: ATJ2091N
    pamięć SAMSUNG 707K9G8G08U0M

good job thanx

• #130 08 Sty 2010 00:51
    Olimp
    Poziom 2  

Proszępilnie o pomoc.

Odtwarzacz jak w temacie poszukuję oryginalnego flasha od niego oto zdjęcie:

To co spisałem z kości:

SPMP3052A-HL171
    0811
    M181R25

Z płytki drukowalnej SK613B-070818

Kość pamięci HYNIX prawdopodobnie 1GB.

Poszukujęnie tylko flasha ale całego backupu z kości są tam foldery A i B czyli pliki AIMG i BIMG najlepiej jakby ktoś miał z backupu bo z neta unieruchamiają odtwarzacz i staje na powitaniu...

Do wgrania flasha używam FRM PRO czyli oginalnego oprogramowania SUNPLUSA

• #131 01 Kwi 2010 11:28
    Przemooos
    Poziom 2  

Witam Forumowiczów. Mam problem z MP4 Mpower N90. Chciałem wgrać sobie nowszą wersję FW, gdyż ze starą były problemy. Niby wszystko się wgrało i ciągle był napis F/W Update. Po chwili odtwarzacz się wyłączył. Gdy go znów włączyłem to ekran świecił na biało. Teraz wcale się nie włącza. Po podłączeniu do PC jest tylko dźwięk. Nie ma żadnych dysków ani urządzeń ADFU. Co mogę zrobić? MP4 jest mi bardzo potrzebne.

• #132 21 Maj 2010 12:26
    BlackACE
    Poziom 2  

Szukam softa do Mp3 firmy Lazer..... nie wiem jaki to model bo nie pisze :( i nigdzie nie mogę go znaleśc na necie..... Miałem go przez 5 miechów, a w serwisie mówią mi że uszkodzenie jest eksploatacyjne, nabyte - oprogramowanie Flash uszkodzone.... A nawet jej nie rozbierałem. Odałem do serwisu godzinę po tym jak się zrąbała. A trzy dni później zadzwonili do mnie i podali mi taką informację jak powyżej.... Pomożecie mi to naprawić na własną rękę.....

Najlepiej by było jak by mi ktoś podał. Link do oprogramowania i opisał wszystko krok po kroku jak mam to naprawić...

• #133 15 Cze 2010 14:02
    dyziu3
    Poziom 8  

Witam,

poszukuję firmware do mp3 firmy Vector Digital:

producer: Wilson Co. Ltd.
    cpu: Actions ATJ2085P
    flash: F644
    wersja: 3.0.43
    VID: 10D6
    PID: 1100

Po włączeniu pojawia się tylko poziom głośności (jak na zdjęciu) i przy pogłośnieniu on automatycznie spada na 0. Do menu da się wejść normalnie, w PC wykrywa go bez problemów. Chyba tylko wgranie firmware wchodzi w grę?

• #134 04 Wrz 2010 13:33
    jacak1988
    Poziom 1  

Odtwarzacz TRAK DMP-120
    Kość hynix H27UAG8T2MTR
    Układ pamięci ATJ2111A
    Pomocy!!! Tylko świeci,jest klepsydra,napis Starting... I nic więcej!!!
    Po włożeniu do kompa wykrywa go jako USB Device i żąda sterownika a w google go nie ma,ja też go nie mam - płyty nie było.Zwierałem śrubokrętem nóżki układu pamięci ATJ2111A i wykrywał zawsze to samo - nic nie było ADFU recovery,nic!!!

• #135 26 Wrz 2010 10:46
    sch83
    Poziom 12  

Witam
    Potrzebuje firmware do odtwarzacza odys s-7 512mb

• #136 04 Paź 2010 14:29
    Razors999
    Poziom 9  

Witam!
    Potrzebuje firmwar`ka full do mp4 Lark Style 1gb HYNIX.

S1Mp3 player: edycja firmware, menu, logo, ratowanie playera S1Mp3 player: edycja firmware, menu, logo, ratowanie playera

Z góry THX

• #137 23 Lis 2010 18:44
    yabree
    Poziom 2  

Mam taki sam problem (martwy odtwarzacz). Jestem zielony w tych sprawach, więc nie próbuje żadnych zwarć nóżek od czegośtam itp. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć ( w miarę łopatologicznie) jak ożywić mojego playera?

• #138 16 Paź 2011 01:14
    bokami
    Poziom 1  

Witam!
    Niestety też mam kłopot z mp4 lark style... Wygląda to tak:
    Rok temu kupiłam mp4. Była ona zarąbista dopóki się nie zaczął rypać ekran... Ekran psół sięz dnia na dzień... Po każdym uruchomieniu pojawiały się paski począwszy od dołu ekranu aż całkiem padła mp4. Czekala tak cztery miechy, więc chciałam się zabrać za naprawę tego badziewa. Po względnym rozpatrzeniu zauważyłam: pobity ekran. Gdy klikałam przycisk play (by włączyć ją) to nie dawała żadnych oznak życia... Sprawdziłam czy to może być defekt baterii. Na szczęście moje to nie był. Po podłączeniu jej do kompa to system wykrył urządzenie: USB 2.0 (HF) ADFU. Po przeczytaniu dużej ilości wątków i tematów dowiedziałam się, że należy zainstalować nowy firmware... Wcześniej nie chciał komputer znaleźć sterów więc wskazałam stery z stronki larka... Próbowałam wykonać instalację nowego FM, ale niestety program MP3 Player product tools wersji 4.22 nie widzi tego programu( nie wiem czy dobrze robie ale odpalam program RemoteUpgrade.exe i mam takie oto skromne okienko:

I dalej klapa, bo nie wiem co dalej zrobić...
    A i wcześniej robiłam zwarcie pinów i nic nie dało to...
    Daje jeszcze odczyt z karty :
    SAMSUNG 749
    K9H8G08UIN
    PCB0
    o ile mnie wzrok nie myli to dokładnie te znaki...

Całkiem niedawno odpaliła mi sie mp4 i system chciał mi zainstalować stery do pamięci usb oraz do flasha dysku ale niestety nie powiodło się to

Bardzooo się rozpisałam ale chciażby podałam problem. I Co ja mam zrobić? Jak jakieś jeszcze programki są potrzebne to mile widziane linki do nich lub up'y.

• #139 23 Paź 2011 19:00
    model23
    Poziom 1  

Witam posiadam już wiekowego mp3 digital player , nie był używany przez trzy lata . Teraz go dopaliłem wszystkie przyciski i wyświetlacz działa ,ale nic nie słychać w słuchawkach ,sprawdzałem na innych też i nic.
    Czy ktoś może mi pomóc , może gdzieś jest wyłączony głos nie mam pojecia.
    model23

• #140 20 Lis 2011 13:16
    589
    Poziom 9  

witam posiadam mp3 Bush 8gb fm6726 czy posiada ktoś do niego firmware ?