Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam skaner Uniden UBC 780XLT + antena MIDLAND T734

Andrzej Ch. 30 Maj 2007 14:58 8441 3
  • #1 30 Maj 2007 14:58
    Andrzej Ch.
    Poziom 27  

Mam do zaoferowania zestaw złożony z szerokopasmowego odbiornika - skanera częstotliwości - Uniden UBC 780XLT i szerokopasmowej anteny - oryginalnej MIDLAND T734 która została zakupiona z myślą o wykorzystaniu właśnie z tym skanerem.

Opis skanera:
    -------------

- Zakres odbieranych częstoliwości: 25-512MHz, 806-956Mhz, 1240-1300MHz (25-1300MHz)
    - Ilość komórek pamięci: 500
    - Ilość banków pamięci: 10
    - Tryby pracy: AM, FM, NFM i WFM
    - Step Sizes: 5/7.5/10/12.5/25/50/100 kHz
    - Możliwość nazywania poszczególnych zapamiętanych częstotliwości (2 linie po 16 znaków)
    - Obsługa trunkingu: Motorola, EDACS, LTR
    - komunikacja z komputerem PC: kabel szeregowy RS-232

Oferowany skaner został zakupiony jakieś dwa lata temu na Allegro. Zdjęcie przedstawia oferowany przedmiot. Był używany sporadycznie z powodu braku czasu. Stan techniczny oceniam na celujący a wizulany na bardzo dobry (normalne ślady uzytkowania). Nie był nigdy rozbierany, modyfikowany itp.
    Jedynie wymieniłem oryginalną antenę teleskopową (krótka - 45 -50 cm) na znacznie dłuższą celem polepszenia odbioru. Niewątpliwą zaletą tego skanera jest poza obsługa trunkingu obszerna ilość komórek pamięci i bardzo szybkie skanowanie (do 100 komórek na sekundę). U mnie ten skaner spisywał się znakomicie. Ale jestem zmuszony się z nim rozstać z powodu braku dla niego czasu. A i gotówką nie grzeszę
    Zainteresowani i znawcy będą wiedzieć i docenią możliwości Unidena

Sprzedawany skaner jest kompletny - z instrukcją obsługi, zasilaczem i niezbędnymi elementami mocującymi, np. w samochodzie. Również opakowanie mam oryginalne. jedynym problemem może być znalezienie oryginalej anteny, ale i tak ta którą mam obecnie przy tym skanerze (teleskop) jest dużo lepsza niż oryginalna.

Extra dokładam:
    - płytę CD z materiałami, które można znaleźć w internecie na temat tego skanera, schematy i opisy przeróbek i poprawek a także oprogramowanie do obsługi tego skanera z poziomu komputera PC. AWszystkie te materiały pochodzą z internetu.
    - kabel połączeniowy PC <-> UBC780XLT (szeregowy kabel transmisyjny)

------- Cena na allegro (nie u mnie) to w chwili obecnej ok. 850 zł. (używany), bo cena nowego oscyluje w granichach 1000 zł. ---------------------

Opis anteny:
    ------------

- zakres częstotliwości pracy: 25-1300MHz
    - maksymalna moc prtzy nadawaniu 300W/CB i 200W/VHF-UHF
    - SWR: 1,5-1

Zakupiona antena nie była nigdy składana, jest oryginalnie zapakowana i leżakuje na strychu. Miała służyć mi własnie do pracy z tym skanerem (polecana!).Niestety z braku czasu nie została nigdy zamontowana. Jest kompletna w idealnym stanie. Zdjęcie przedstawia rozłozoną antenę - zdjęcie znalazłem na jednej ze stron WWW.

------- Cena na allegro (nie u mnie) to w chwili jest nieznana, ale poszukałem i u kilku polskicjh dystrybutorów za nową trzeba zapłacić ok. 240 zł. brutto.

Jak widać całość kosztuje w detalach ponad 1000 zł (ok. 1070 zł.) Ponieważ jednak mój sprzęt częściowo jest używany, proponuję cenę 870 zł. obejmującą już koszty wysyłki.

Wysyłka po przelaniu tej kwoty na moje konto bankowe i zaksięgowaniu na nim środków. Numerek konta i inne niezbędne dane podam gdy zajdzie taka potrzeba.
    Kontakt ze mną:
    telefon: 600363724
    GG: 93051

Sprzedam skaner Uniden UBC 780XLT + antena MIDLAND T734

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 09 Cze 2009 09:19
    Bimber1949
    Poziom 9  

Witam!
    Jestem zainteresowany nabyciem skanera.Proszę o odpowiedź czy oferta jest aktualna. Tel. 698 701 235. Heniek / Chorzów.

• #3 09 Cze 2009 19:02
    wfe416n
    Poziom 14  

Myślisz że kolega czekał dwa lata na Twoją ofertę?

• #4 09 Cze 2009 23:04
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.