Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat prostownika do akumulatorów żelowych

zdunman 30 May 2007 16:57 4725 4
    zdunman
    Level 2  
    Witam,

potrzebuje schematu prostownika do akumulatorów żelowych do pojemnosci akumulatora >= 38Ah, wszystkie schematy, ktore znalazlem sa do akumulatorow o pojemnosci max. 20Ah.

Dziekuje
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…
    Quarz
    Level 43  
    Witam,
    zdunman wrote:
    Witam,

potrzebuje schematu prostownika do akumulatorów żelowych do pojemnosci akumulatora >= 38Ah, wszystkie schematy, ktore znalazlem sa do akumulatorow o pojemnosci max. 20Ah.

to zamieść te które znalazłeś do 20Ah, a spróbujemy jakiś z nich zmodyfikować.
    Poza tym, to każdy taki akumulator ma jeszcze jeden parametr charakterystyczny, a którego tu nie wymieniłeś.

Pozdrawiam
    zdunman
    Level 2  
    Schemat prostownika z Edw 10'98 (zalacznik).

Rozumiem, ze chodzi o napiecie akumulatora ?

12V - 38Ah - stosuje go w samochodzie zamiast kwasowego. Nawet niezle sie sprawowal tej zimy, aczkolwiek nie byl przetestowany w 100% poniewaz zima byla lekka (samochod stal na dworzu i nie jest garazowany wiec ladnie odpalal).

Jak ktos jest z Warszawy lub jezdzi na Wolumen to moge polecic osobe, ktora tanio sprzedaje te akumulatory, ja za swoj zaplacilem w 2006 roku - 70zł.
    Attachments:
    zdunman
    Level 2  
    zdunman wrote:
    Schemat prostownika z Edw 10'98 (zalacznik).

Rozumiem, ze chodzi o napiecie akumulatora ?

12V - 38Ah - stosuje go w samochodzie zamiast kwasowego. Nawet niezle sie sprawowal tej zimy, aczkolwiek nie byl przetestowany w 100% poniewaz zima byla lekka (samochod stal na dworzu i nie jest garazowany wiec ladnie odpalal).

Jak ktos jest z Warszawy lub jezdzi na Wolumen to moge polecic osobe, ktora tanio sprzedaje te akumulatory, ja za swoj zaplacilem w 2006 roku - 70zł.

Witam serdecznie, czy komus udalo sie zmodyfikowac schemat lub zaprojektowac nowy ??? Chetnie zaplace.

Pozdrawiam