Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat prostownika do akumulatorów żelowych

zdunman 30 Maj 2007 16:57 4377 4
  • #1 30 Maj 2007 16:57
    zdunman
    Poziom 2  

Witam,

potrzebuje schematu prostownika do akumulatorów żelowych do pojemnosci akumulatora >= 38Ah, wszystkie schematy, ktore znalazlem sa do akumulatorow o pojemnosci max. 20Ah.

Dziekuje

1 4
  • #2 30 Maj 2007 17:01
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…

2
  • #3 30 Maj 2007 21:57
    Quarz
    Poziom 43  

Witam,

zdunman napisał:
    Witam,

potrzebuje schematu prostownika do akumulatorów żelowych do pojemnosci akumulatora >= 38Ah, wszystkie schematy, ktore znalazlem sa do akumulatorow o pojemnosci max. 20Ah.

to zamieść te które znalazłeś do 20Ah, a spróbujemy jakiś z nich zmodyfikować.
    Poza tym, to każdy taki akumulator ma jeszcze jeden parametr charakterystyczny, a którego tu nie wymieniłeś.

Pozdrawiam

0
  • #4 31 Maj 2007 08:32
    zdunman
    Poziom 2  

Schemat prostownika z Edw 10'98 (zalacznik).

Rozumiem, ze chodzi o napiecie akumulatora ?

12V - 38Ah - stosuje go w samochodzie zamiast kwasowego. Nawet niezle sie sprawowal tej zimy, aczkolwiek nie byl przetestowany w 100% poniewaz zima byla lekka (samochod stal na dworzu i nie jest garazowany wiec ladnie odpalal).

Jak ktos jest z Warszawy lub jezdzi na Wolumen to moge polecic osobe, ktora tanio sprzedaje te akumulatory, ja za swoj zaplacilem w 2006 roku - 70zł.

0
    Załączniki:
  • #5 25 Lip 2007 22:12
    zdunman
    Poziom 2  

zdunman napisał:
    Schemat prostownika z Edw 10'98 (zalacznik).

Rozumiem, ze chodzi o napiecie akumulatora ?

12V - 38Ah - stosuje go w samochodzie zamiast kwasowego. Nawet niezle sie sprawowal tej zimy, aczkolwiek nie byl przetestowany w 100% poniewaz zima byla lekka (samochod stal na dworzu i nie jest garazowany wiec ladnie odpalal).

Jak ktos jest z Warszawy lub jezdzi na Wolumen to moge polecic osobe, ktora tanio sprzedaje te akumulatory, ja za swoj zaplacilem w 2006 roku - 70zł.

Witam serdecznie, czy komus udalo sie zmodyfikowac schemat lub zaprojektowac nowy ??? Chetnie zaplace.

Pozdrawiam

1