Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skanowanie silnika autobusu Volvo Scania

Piter753 30 May 2007 17:34 1700 3
    Piter753
    Level 11  
    Witam,

Czy isnieja jakaś karta do wpięcia do laptopa + kable do diagnozowania autobusów. Znam ESItonica i euroscana.

pozdrawiam,
    PG
    gka3
    Level 17  
    Witam !

Ja planuje zakup testera Magneti Marelli TECH, podłacza sie go do komputera przez bluetooth, usb lub rs 232. Posiada on oprocz bazy aut osobowych także mozliwosc diagnozowania ciezarowek autobusow ciagnikow rolniczych i naczep. Dosc dlugo zastanawiam sie nad zakupem testera, bralem pod uwage kilka wariantow. W tej chwili jestem zdecydowany na ten wlasnie tester. Polecam odwiedzenie strony MM.

Pozdrawiam!
    gka3
    szajah
    Level 10  
    Witam urzywał ktoś tego urządzenia czy łączy się ze sterownikami EBS Wabco,Knorr i ze sterownikami silnika np. Bosch,Vmack
    Czy kolejne urządzenie do wszystkiego znaczy się do niczego
    gka3
    Level 17  
    Co do Techa MM to urządzenie uniwersalne i właśnie się obawiam aby nie okazało sie ze jest do wszystkiego, przynajmniej tak twierdzi producent.
    Ma zestaw przewodów do aut europejskich, japońskich i koreańskich i do ciężarówek, autobusów, naczep i ciągników rolniczych. Trochę zastanawiałem się nad obecnymi ofertami testerów, brałem pod uwage KTS, SDP i TECH. W tej chwili góruje TECH ma pokażną liste obsługiwanych aut i ciekawe funkcje.

Ale wszystko okaże się po prezentacji urządzenia, umówiłem się w przyszłym tygodniu. Po wszystkim dam znać co tak naprawde on potrafi.

gka3

Dodano po 2 [minuty]:

Piter753

Piszesz ze znasz ESItonica i euroscana możesz napisać coś więcej na ich temat.