Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cp 1502 i trimode. Czy to jest możliwe?

31 Maj 2007 21:41 1191 11
  • Poziom 11  
    czy to prawda ze mozna? a jak mozna to w jaki sposob podlaczyc?
    koles na alleszit wychwala ze jest to mozliwe ;]

Moderowany przez crazy_88:

Witam uprzedzam na przyszłość aby popracować nad ortografią

• Poziom 42  
    Witam specjalnie szukałem tego w instrukcji na stronie producenta i nic na ten temat nie pisze poruszona jest tylko praca w trybie 2-u kanałowym i w mostku o trimode nie było nic czyli nie pracuje w nim:)
  • Poziom 27  
    jedyne rozwiązanie choć nie bardzo prawidłowe to połączenie 3 głośników np. dwa głośniki 4ohm i jeden 8 ohm ale jest to konfiguracja totalnie do bani. Kombinować można różne rzeczy ale nie na dłuższą mete.

Ps.Gratulujemy awansu Crazy :)
  • Poziom 31  
    Mysle ze nic by sie nie stalo i gralby normalnie, tylko musialbyś patrzeć jaka jest wypadkowa impedancja ktora go obciazasz. Ale pozwolisz że spytam - jaki jest sens podłączania wzmacniacza tej klasy w trybie tri-mode. Wg mnie to może mieć sens przy wyższej półce cenowej, kiedy od początku planujemy cały system i wiemy że itak całe pasmo będzie podzielone pasywnie i zestrojone od początku w profesjonalny sposób (a nie na fabrycznych zwrotkach i jakimś nie wiadomo skąd wziętym filtrze do suba).
  • Poziom 30  
    Dokłądnie jak pisze mukade pomierz rezystancję wypadkowasprzęty podłącz jeśli nie iest mniejsza niż 3.5Ω, wzmacniaczowi nic niepowinno sie stać.

Ps. faktycznie mamy nowego Moda :D :D
  • Poziom 18  
    Wzmacniacz 2 kanałowy nie może się zmienić na 3 czy 4 kanałówkę żeby pracować w 3-mode. Gratuluje Crazy:D
  • Poziom 31  
    hijacker4 to na czym polega tri mode? Bo ja byłem przekonany, że polega na podłączeniu trzech głośników pod dwa kanały. Źle mówie?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    a chyba może?
    mam kenwood-a PS100
    i z tego co pamiętam jest tam wyraźnie opcja tri mode
    na razie nie mam możliwości tego dokładnie sprawdzić ale na 100 tak jest
  • Poziom 31  
    Na wzmaku dls a2 też była opisana opcja tri mode! Niech sie wypowie ktoś kto zna bebechy carpowera hpb i bedzie sprawa jasna.
  • Poziom 34  
    Trimode to podłączenie do wzmacniacza 2-kanałowego 2 głośników w stereo + 1 mono w mostku.