Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon wybrać?Proszę o pomoc

szatek009 01 Jun 2007 16:46 4890 17
Rocketjobs
    szatek009
    Level 16  
    Witam
    Obecnie posiadam k300i(który juz mnie strasznie irytuje,ogolnie zaluje ze go kupilem .. no coz ale moge go juz zamienic na inny).
    Mam do wyboru nastepujace telefony:
    -Sagem My700x/600/501
    -Nokia 5200/6300/6131
    -Samsung D600E
    -Sony Ericsson K750i/W300i

ktory byscie wybrali?:)

Czy moze byscie co innego polecili?

Czekam na jakies propozycje..

Pozdrawiam!:)
  • Rocketjobs
    przema72
    Level 19  
    może napisz do czego telefon ma ci służyć , czy do pisania i dzwonienia (nokia) czy ma być także gadżetem multimedialnym (Sony Ericsson)
    netserfer
    Level 18  
    ja tam brałbym samsunga dobrze wygląda, ma wszytko co telefon mieć powinien
  • RocketJobs
    maniutek43
    Level 12  
    Witam.Ja bym zaproponował nokie n70.Super telefonik wszystkie bajerki ma, mało awaryjny no i najważniejsze ma symbiana co daje duże możliwości.Telefon sprawdzony bo juz chwile na rynku jest i nie ma z nim żadnych problemów
    szatek009
    Level 16  
    Ma byc to telefon multimedialny .. ale nie zamierzam wydawac 849zł(Era -abonament) na nokie n70 ktora ma aparat 2.00 MPx

Mysle ze nie gorszy jest np. Samsung D600E ktory ma 2.00 MPx aparat(taki sam),wiecej pamieci(przy zakupie,pamiec zawsze mozna tez dokupic),z tym ze nie ma radia (nad tym nie bede ubolewal).A roznica cenowa?Samsung nieco ponad 400zł ,a nokia nieco ponad 800zł..
    mcoola
    Level 19  
    Na allegro n70 kupisz dużo taniej
    szatek009
    Level 16  
    Jednak zdecydowałem się na Samsung Z400 albo LG KU800...
    Mysle ze nokia n70 wymieka przy tych telefonach.. a raczej jestem pewien bo sprawdzalem dane techniczne..

wiec sam nie wiem ktory wybrac..
    Siny83
    Level 11  
    A ja mam inną propozycję, tez miałem dylemat w wyborze i wybrałem świetny telefon multimedialny NOKIA 6280 i jak do tej pory nie znalazłem nic lepszego i bardziej funkconalnego. Telefon jest poprostu extra.Aparat 2 Mpix co prawda nie jest to nawet to co byle canon ale daje rade byle by jasno było. pozatym Odtwarzacz mp3 który zgniata te wszystkie reklamówki na rynku, radio co prawda bez rdsu ale działa exrra, słuchawki w komplecie działają prawie jak creative. super wyswietlacz, extra dzwieki, karta pamieci i filmy mp4 ida perfect. No moze ta bateria gdyby trzymała wiecej niz 3 dni było by fajnie, ale to jedyny minus jak dla mnie.

MOge dodać ze przez moje ręce przeszło już ponad 20 telefonów osobistych i naprawde jestem wymagający. Poprzednio miałem N 6021 a jeszce wczesniej baaardzo długo 6310i, wiec wiem co mówie.

cena 6280 nowej to 700-900zł

pozdro

Dodano po 5 [minuty]:

aha i zapomniałbym dodać 6280 nie ma symbiana i działa szybko a nie jak te wszystkie N-ki które chodza jak zmulony windows. Narazie wszystkie symbiany to poprostu muły!!
    6280 nigdy nie zwisa, i nie ma obaw o wirusy.
    POzatym mysle ze N70,N80,..itp E50,E65,..itp pod względem użytkowania to kicha, nie polecam komuś kto ma duże palce. Te telefony są dla kobiet. A i tak najlepszym telefonem do obsługi jaki kiedyolwiek miałem to 6310i
    szatek009
    Level 16  
    Za droga troche ta nokia ,poza tym samsung tanszy i rownie dobry...

Ma ktos Samsunga Z400?Badz LG Ku800??

Dzieki jak narazie wszystkim za komentarze..
    mcoola
    Level 19  
    Jak chcesz tani telefon co ma dużo funkcji to kup K750i on jest lepszy nawet od nokii 6280. Na dodatek ma autofocus w aparacie, co jest żadkością w tego typu telefonach.
    szatek009
    Level 16  
    Myslalem o SE K750i ,jednak ma wlasnie go moj kolega .. i nie zabardzo mi sie on widzi.W koncu to seria k (przy k300i ,k500i i myslez k750i) psuja sie joysticki ,do tego te niesolidne obudowy..
    Wole troche doplacic ,i kupic cos innego .. np. Z400 Samsung ,moj kolega ma samsunga i nie narzeka.. albo LG KU800 ,chociaz swoja droga ciekawi mnie jak jest z LG bo nie znam osoby ktora ma ten telefon ..

Przechodzac do Nokia ,ta firma za bardzo sie ceni.. i niestety nie zamierzam wydac calego miesiecznego zarobku na nokie ,kiedy mysle ze mozna nabyc o wiele tanszy telefon z rownie dobrymi funkacjami(multimedia ,itp)

W dodatku Samsung Z400 jest w Play ,do tego karta 1 giga ,kabel usb itp,wedlug mnie to bdb. oferta..
    Quitry
    Level 10  
    Nokia E50. Super trwała (obudowa metalowa). Super cienka (jeden z najcienszych smartfonów). Symbian 9, Dobry procesor, super wyswietlacz i slot na micro SD.

Nie patrz na nokie z serii N chyba ze masz ponad 1500 zl na telefon.
    e-zdrapki.pl
    Level 12  
    E50 to naprawde telefon godny polecenia, nowoczesny wyglad, super plaska, symbian, noi jak w kazdym modelu maly minusik. w tym modelu bardzo mala czcionka, idzie sie przyzwyczaic ale ludzie mocno sobie na to narzekaja(jest patch na to).
    szatek009
    Level 16  
    Zastanawialem sie nad ta nokia ,ale ma ja moj kolega.Tak w ogole aparat ma taki : 1.30 MPx (1280 x 960 pikseli) ,czyli z samsungiem przegrywa...

Chcialem wlasnie dowiedziec sie o tym samsungu ,badz LG czy ktos posiada..
    lub ktos ma inna propozycje :)

Tak w ogole ta nokia dosyc droga jak na taki telefon ,a seria n to nie dla mnie... ;)
    tzok
    Moderator of Cars
    Naprawdę potrzebujesz palmfona? Jeśli nie - polecam Nokię 6230i, przyzwoity aparat 1.3Mpix, karta MMC, radio, mp3, streaming wideo, modem EDGE, rewelacyjny tryb głośnomówiący i wytrzymuje ponad 100h (tydzień) bez ładowania przy mało intensywnym korzystaniu. Odradzam wszystkie modele rozsuwane i rozkładane.
    Wojtik
    Level 13  
    Ja stawiam na Samsunga i tą markę wybiorę przy przedłużaniu umowy z operatorem (będę polował na U600 :D). Powód prosty, mój kolega używa D500 i bardzo sobie chwali (miał wiele telefonów przed, innych marek). Wzorniczo też Samsung jest elegancki i w dodatku dopracowany w szczegółach.
    szatek009
    Level 16  
    Wlasnie chodzi mi tez o dopracowanie
    K seria ,procz k800i i lepszych to nietsety tragedia jesli chodzi o obudowe itp.

Dzieki wszystkim za pomoc ;)na cos sie zdecyduje