Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z zamkiem w vw passat b5 1.9 TDI

marianpassat 01 Jun 2007 23:14 4680 3
    marianpassat
    Level 10  
    Mam problem z zamkiem w moim passacie b5, dzwi od pasażera się zablokowały i nie da się ich inaczej otwożyć jak odkręcić tylne (co nie chciał bym tego robić) żeby dostać się do 2 śrób zamka i trzeciej małej wkładu,nie wiem bo jeszcze nie chodzi mi przycisk w drzwiach kierowcy do otwierania drzwi, moźe to jest też przyczyna że jak zamkne drzwi kluczykiem od kierowcy to sie zaryglują i nie otwieraja się wogóle... 0 reakcji na klamke z zewnątrz i tą w środku. Bardzo prosił bym o pomoc był bym dozgonnie wdzięczny. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Podaję mój e-mail marian2g4(malpa)op.pl jak by ktoś miał jakiś schemat zamku z jakiś książek.

Moderated By Błażej:

Pierwszy post i raczej słabe wejście... Żenujące błędy ortograficzne i niedbała pisownia. Zaczynasz swą bytność na forum od ostrzeżenia za pisownię.

grzebacz
    Level 21  
    nowy zamek ciebie ratuje,jak nie można otwożyć to tylko zdjąć umiejętnie tapicerke,wyłamać silnik ryglujący i założyć nowy zamek z silnikiem,jak rozumiem szyba elektryczna chodzi?błażej jest polonistą...ja też zajmuje się stroną techniczną napraw a nie pisownią,nie zgłębiamy na forum elektronicznym przecież języka polskiego.
    jarecki04
    Level 26  
    forum elektroniczne zamek uszkodzenie mechaniczne ale jak ktoś chce żeby mu poświęcić czas to niech troszeczkę też sam się postara. Jeżeli nie wie się jak pisze się "Papież" to można napisać "Ojciec Święty" i będzie poprawnie.
    marianpassat
    Level 10  
    No dziękuje panowie za pomoc ale jednak nie trzeba było kupowac nowego zamka, udało mi się otworzyć drzwi, zamek był dobry tylko jedna rzecz trzymała dobrze że nie kupiłem od razu całego zamka bo to przecież koszt 200zł. A jeśli chodzi o ortografie to ja jestem dyslektykiem od dawna robię błędy ale nie chciałem sie dowiedzieć czy piszę papież czy papierz! Tylko chodziło mi o problem z samochodem. Ale i tak dziękuje że się ktoś odezwał bo już z tym zamkiem byłem załamany. Jak by ktoś miał podobny problem to służę pomocą piszcie na forum albo: marian2g4(malpa)op.pl , GG: 7679859 Jeszcze raz dziekuję, i pozdrawiam.