Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC 8060r - murzyński problem =]...

02 Cze 2007 09:59 1402 3
  • Poziom 10  
    witam, znajoma ma polówkę i tam orginalne radio jak w opisie, ostatnio byla na serwisie i zresetowali jej aku, po wlaczeniu radio odtwarza normalnie plytki ale nie mozna poprostu ustawic radia zadnego - tak mi powiedziala, wogole nie mam zielonego pojecia jezeli chodzi o Keenwood`y dlatego mam do Was pytanie, o co chodzi ? czy to jakies zabezpieczenie ? czy cos trzeba specialnego zrobic bo resecie zasilania w tym radyjku ? skoro plytki dzialaja... :) prosze o pomoc
  • Poziom 43  
    Nic nie trzeba ustawiać, no chyba że poza kodem albo kliknięciem pilotem jeśli to system KEY-MASK ale wtedy by płyty nie działały. Na odległość i w taki sposób nie da się tego zdiagnozować i poprawnie doradzić. Jeśli ta pani jest ładna to napewno znajdzie się chętny do pomocy. ;)

SławeK
  • Poziom 10  
    no, ładna i do tego moja szefowa, to trzeba pomóc... :) dlatego szukam sposobu ;)

SlaweK napisał:
    Nic nie trzeba ustawiać, no chyba że poza kodem albo kliknięciem pilotem jeśli to system KEY-MASK ale wtedy by płyty nie działały. Na odległość i w taki sposób nie da się tego zdiagnozować i poprawnie doradzić. Jeśli ta pani jest ładna to napewno znajdzie się chętny do pomocy. ;)

SławeK
  • Poziom 19  
    Szukasz sposobu na szefowa czy na radio?? :D
    Zobacz czy na wyświetlaczu zmienia sie częstotliwość.Jak stoi to mógł od iskrzącej klemy uszkodzić się wsad eeprom lub on sam.Albo tak jak sugeruje SławeK mogło uszkodzić coś innego i na odległość ciężko bedzie o diagnozę.Pozdrawiam