Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Montreux RCR 44 + Tunecast= piszczy

mw_ek 03 Cze 2007 13:53 1301 2
  • #1 03 Cze 2007 13:53
    mw_ek
    Poziom 2  

Witam! Jestem tu nowy, więc jeśli to nie ten dział to proszę przenieście. Mam taki mały problem z radiem.
    Dostałem ostatnio takie cudeńko co sie Tunecast II nazywa, podłącza się to pod Ipoda ustawia częstotliwość nadawania potem tą samą częstotliwość wybiera sie w radiu samochodowym i obydwa się komunikuja bezprzewodowo i można sobie posłuchać muzyki z Ipoda w radiu samochodowym. No i tu jest szkopuł bo w ojca aucie gra wszystko pieknie, w wieży też ale u mnie w aucie nie. Mam Golfa III z radiem Blaupunkt Montreux RCR 44, stary to model radia i się właśnie zastanawiam czy to przez to...
    Bo kiedy mam juz ustawione czestotliwosci i powinno dzialac to radio faktycznie przechwytuje sygnał tylko że po jakiś 5 sekundach radio piszczy, no tak jakby nie wiem za slaby sygnal i nie moze znalezc, dzwieki sie powtarzaja az do odlaczenia Tunecasta albo przelaczenia na inne radio typu rmf czy cos. Kiedy wlaczam radio drugi raz przez te glupie 5 sekund znowu wszystko gra i jest super tylko ze zaraz potem ... sami wiecie co :E
    I co tu jest zepsute? Na mój gust coś z radiem bo skoro jest w stanie przechwycic sygnal to więcej niż połowa sukcesu. Ktos mi może powiedzieć od czego ten biiiiip? :)

Mam nadzieję że nie zaniżę za bardzo poziomu elektroda.pl swoim pytaniem

0 2
  • Pomocny post
    #2 03 Cze 2007 16:25
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Stawiam na to że włączona jest w radiu funkcja RDS klawisz TA wyłączyć i można pro forma jeszcze AF :D nacisnąć te dwa klawisze i może pomóc

0
  • #3 04 Cze 2007 21:17
    mw_ek
    Poziom 2  

Dzieki wielkie :) Pomogło i radio zaczęło współpracować. Temat można zamknąć.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo