Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tytan ds-100

03 Cze 2007 20:54 2693 4
  • Poziom 11  
    Witam,

Szukam instrukcji do moduły sterującego cebtralnym zamkiem, TYTAN DS100.

Mam coś takiego założonego w skoda octavia II ale fatalnie jest skonfigurowane, tzn. nie tak jak bym chciał. Samochód dostałem już z tym modułem ale nie wiem kto i gdzie to zakładał... więc nie mam się do kogo udać.
    Moduł zlokalizowałem (koło skrzynki z bezpiecznikami), ale nie mam zielonego pojęcia jak go przekonfigurować.

Najbrdziej uciążliwe jest samozaymaknie się drzwi. Jak otworze samochód a potem drzwi kierowcy lub bagażnik to samochód się nie rygluje, ale jak otworze drzwi pasarzerów to po 30 skundach samochód sam się rygluje. Problem w tym że często wsadzam dzieci do samochodu i podczas tej czynności auto się zamyka, chcę uniknąć sytuacji że kiedyś zamknie się razem z dzieckiem i kluczykiem (jak położe na siedzeniu).

pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Instrukcja Ci raczej nie potrzebna, po prostu instalator, nie podpiął drzwi pasażerów oraz bagażnika, dlatego system uzbraja ci się ponownie po 30 sekundach. Najlepszym rozwiązaniem jest podłączyć resztę drzwi i bagażnik do modułu, wtedy już "takich kwiatków" nie będzie. Ahaaa i pamiętaj o diodach separacyjnych.
  • Poziom 11  
    Zgadza się, tylko ja nie jestem instalatorem i mam podstawowe pojęcie o elektryce (zwłaszcza samochodowej). Przydała by mi się rozpiska do czego który kabel. Z kostki (tatn ds100) wychodzi ich chyba 8.

A czy ten moduł ma wogóle możliwości programowania, np. takich rzeczy jak auto-ryglowanie po uruchomieniu rozrusznika? czy to jest prosty moduł sterujący?
  • Poziom 2  
    Czy posiada ktoś do tego sterownika instrukcję? Tytan ds 100? Nigdzie nie znajduje instrukcji do tego modelu, jeśli ktoś posiada niech przeskanuje lub zrobi zdjęcie i zamieści lub wyśle na maila ewentualnie rozpiskę przewodów co do czego jest podłączone bo mam kilka przewodów nie podpiętych i nie wiem do czego są. Proszę o pomoc
  • Poziom 2  
    Jeśli ktoś potrzebuje pomocy technicznej związanej z sterownikiem DS 100 bądź innymi produktami,może się z kontaktować z producentem przez ich stronę
    http://digitalsystems.pl/kontakt lub telefonicznie pod nr infolinii 0801 789826 ( 0801 7 TYTAN koszt jak za poł. lokalne ).
    Zawsze postarają się pomóc. Mi pomogli ale nie zgadzają się na udostępnianie ich materiałów w sieci co należy uszanować.