Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio TOYOTA

Piotr_Ł 21 Paź 2003 17:56 2360 4
  • #1 21 Paź 2003 17:56
    Piotr_Ł
    Poziom 10  

Witam wszystkich. Mam radio fabryczne w Toyocie Previ (94r.)model 16404. Samochód jest sprowadzony z Kanady i radio nie jest przestroione na europejskie częstotliwości. Wiem że można przestawiać niektóre radia. Mam więc pytanie czy to radio można przestawić (samemu)? Wiem że robi się to jakimiś zworkami ale gdzie ich szukać?
    Pozdrawiam Piotr

0 4
  • #2 22 Paź 2003 01:27
    redeck
    Poziom 15  

Robilem kiedys takie radyjko i w tamtym radyjku znalazlem je zaraz kolo glowicy powinno koo nich pisac freq u mnie sie akurat usuwalo i zmienialo sie na europejski
    Powodzenia

0
  • #3 24 Paź 2003 21:34
    Piotr_Ł
    Poziom 10  

Witam wszystkich. Dzięki Rredeck za radę, ale nie mogę znaleść tego. Dowiedziałem się natomiast, że jest to radio Fujitsu limited model
    CE-A130OTL1C .Poszukam jeszcze tego freq, może ktoś coś wie więcej na temat tego radia(jakiś schemat). Tuner jest to ETV-1168 chyba samsunga: może wogóle nie ma możliwości zmiany na europejskie fale :( Mam jeszce dodatkowe pytanie: Z tyłu radia znalazłem jakieś niewykożystane podłączenie (okrągłe weijście z 13 wejściami jak piny ) czy jest to podłączenie do zmieniarki CD 8O :?: Jeśli tak to czy da się toakową dokupić?

0
  • #4 25 Paź 2003 14:10
    redeck
    Poziom 15  

Moim zdaniem to powinienes pojechac do salonu Toyoty i moze tam cos beda wiedziec czy to wyjscie na zmieniarke i jak tak to jaka itd[/b]

0
  • #5 27 Paź 2003 13:33
    djlj24
    Spec od car audio

Akurat to jest miejsce, gdzie niewiele sie dowie, zwłaszcza o modelu z Ameryki.

0