Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alarm samochodowy

21 Oct 2003 20:10 3333 7
 • Level 11  
  Alarm mi się włącza nornalnie, ale jak chcę go wyłączyć to wyłącza się bardzo rzadko i oczywiście z wyciem, gdzie można namierzyć jakiś schemat lub instrukcję do alarmu CELT 519 (chyba się tak nazywa - coś takiego wyczytałem na pilocie) montowany był przez I-szego właściciela w salonie FIATA w 1997 roku. Może tzw reset, czy programowanie coś da, ale jak to zrobić?
  Z góry dziękuję.
 • Cars specialist
  Prawdopodobie masz rozstrojonego pilota sproboj zestroic trymerem
 • Level 11  
  OK, a co to jest trymetr? I czy mógłbym otrzymać więcej szczegółów?
 • Level 25  
  smokarian trymer znajduje sie w pilocie po otworzeniu pilota na płytce jest tylko jeden element kturym sie da śrubokręcikiem(najlepiej jak by to nie było metalowe np plastik lub drzeweo , śrubokręt nie zalecany) pokręcić ,kręcoc delikatnie w lewo i prwo bedziesz sie odstrajał lub dostrajał musisz uzyskac jak najlepszy punkt odchodząc jak najdalej od pojazdu Powtarzam delikatnie kręcić Powodzenia....
 • Level 11  
  OK. Wielkie Dzięki.
 • Level 16  
  Niektóre systemy Celt nie posiadają trymera , ale dam ci numer do fabryczki. (022) 722 03 81 firma Celtron.
 • Level 11  
  Mój właśnie nie posiada w pilocie, ale pokręciłem trochę potencjometrem w centralce (a w ogóle jak zobaczyłem jak była podłączona masa przez setwis ręce mi opadły-przewód tylko włożony w sówkę i naturalnie nie zaciśnięty, no i jak ma to się nie rozłączać???) i działa po poprawkach ale jeden pilot, drugiego nie słyszy chociaż dioda daje sygnał. Podzwonię po serwisie.
  Narazie.
  Dzięki.
 • Level 16  
  Tak właśnie myślałem, niestety nie masz możliwości wprogramowania drugiego pilota. ale masz dwa wyjścia: 1 wysłać pilota do serwisu ( upewnij się że jest na nim numer - w środku karteczka) 2 to zamówić drugiego pilota z tym numerem. Serwis Celtron to bardzo dobra firma i szybko reaguje na takie problemy, a systemy które produkuje są praktycznie niezniszczalne.