Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ust pro2 krok po kroku co i jak....

bialyziom 05 Cze 2007 09:24 6843 21
  • #1 05 Cze 2007 09:24
    bialyziom
    Poziom 21  

Kupilem ust pro2 zaintalowalem sterowniki i program, ale jest tak:
    odpalam program wyskakuje okienko zeby wybrac jezyk wybieram no i dalej wyskakuje takie okienko jest czarne tlo i biale napisy tak jakby jakas licencja pod spodem mam zmiane jezyka, ale to wisi i nic nie moge zrobic. Mam zainstalowane boxy: martech, ufs, jaf, cruiser, setool, scdrII, smart clip, multi box, infinity,

1 21
  • Metal Work Pneumatic
  • #3 05 Cze 2007 10:04
    budmiller
    Poziom 14  

Jak zmienisz język to odpalasz jeszcze raz program,a najlepiej Ust Pro zainsatlować na osobnym kompie lub na osobnej partycji jesli już masz z innymi boxsami to je odłącz jak odpalasz Ust Pro.PS zrób kalibracje boxa.

0
  • Metal Work Pneumatic
  • #4 05 Cze 2007 10:32
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda

Aby rozpocząć instalację należy pobrać pliki: setup_xp2k_v102_beta1.zip i Setup_XP2K_v300.exe ze strony: http://ust-pro2.org/support.php (pliki są dostępne również na supporcie naszej strony www.gsmok.pl )

1. Nie podpinająć boxa rozpakuj i zainstaluj plik: Setup_XP2K_v300.exe.

2. podepnij boxa, wskaż źródło sterowników w katalogu: C:\Program Files\UST Pro 2\Drivers.

3. Uruchom program SN Reader z ikonką motyla, który zainstalował się na pulpicie w celu zczytania numeru seryjnego boxa i przekopiuj go do formularza na stronie http://ust-pro2.org/support.php po lewej w okienko Box Serial Number, a powyżej umieść swój adres email (uwaga, czasami mogą być kłopoty z odbieraniem emaili zwrotnych przez skrzynki typu wp i onet ze względu na ochronę antyspamową - w razie konieczności proszę sprawdzać skrzynkę antyspamową dokładnie przed opróżnieniem, aby nie wykasować emaila zwrotnego, uzyskanie dubla może być bardzo trudne). Naciśnij Active i czekaj na emaila zwrotnego.

4. Odepnij Boxa i zainstaluj oprogramowanie ze spakowanego pliku setup_xp2k_v102_beta1.zip . Postępuj zgodnie z komentarzami umieszczonymi w programie.

5. Należy teraz zaniżyć porty COM od urządzenia USTPRO2 na maksymalnie COM9 (nie wyżej). Jeśli nie wiesz jak to zrobić to po instalacji na pulpicie pojawił się plik ze zdjęciem UST_Important - to jest bardzo WAŻNE !! Uruchom to zdjęcie i postępuj zgodnie z komunikatami w nim zawartymi. Polska wersja tego pliku jest dostępna na naszym supporcie pod adresem: http://support.gsm-ok.pl/UST%20PRO%202/wazne.jpg
    Przeprowadzenie tego procesu jest konieczne, aby unikniknąć proglemów z wykrywaniem smart-card-a, który jest zintegrowany z boxem.

6. W przypadku zawieszania się programu od boxa przeczytaj temat: zawieszające się oprogramowanie większe od 1.02- rozwiązanie

Dodano po 31 [sekundy]:

jak sie zawiesza zrób tak ..:)
    1. Wejdź w panel sterowania -> Ustawienia regionalne
    2. zmień standardy i formaty na Angielski (Wielka Brytania)
    3. zmień Lokalizację na Stany Zjednoczone
    4. w zakładce zaawansowane zmień język dla programów nie obsługujących kodu Unicode na Angielski Wielka Brytania
    5. zrestartuj komputer i uruchom program.

0
  • #6 05 Cze 2007 11:07
    Artech

to teraz przeinstaluj go raz jeszcze

0
  • #7 05 Cze 2007 12:46
    bialyziom
    Poziom 21  

Nie ma bata!!!! Nie da rady, teraz to nawet cruiser i setool nie chodzi. kupie 98 wind i zainstaluje na drugim systemie. a dzis sprawdze w domu czy smiga. jak cos to bede jeszcze pisal.

0
  • #8 05 Cze 2007 12:51
    Stokłosy
    Spec od GSM

Z powodu kombinacji alpejskich przy instalacji, i tylko jednego laptopa pod reka oraz braku miejsca na drugi komputer - uzywam ns-pro.

0
  • #9 05 Cze 2007 13:31
    tomek4321
    Poziom 16  

z podobnego powodu dziś zakupiłem Ns pro :D

0
  • #10 05 Cze 2007 18:19
    budmiller
    Poziom 14  

Mój Ust Pro2 jakoś się nie gryzie (całe szczęście) z innymi boxami :)

0
  • #11 05 Cze 2007 21:02
    Artech

tomek4321 napisał:
    z podobnego powodu dziś zakupiłem Ns pro :D

no chłopaki wszytko sie zgadza ale pochwalcie sie suportem pod nspro nie dosc ze 15kb/s to jeszcze limit którego nikt nie wykorzysta przy takim łaczu hehhe

własnie dlatego wole ust-pro2 cały suport scignełem w dwa tygodnie czasu i srednia predkosc scigania 340kb/s pozdrawiam

0
  • #12 06 Cze 2007 08:22
    bialyziom
    Poziom 21  

Ja narazie jestem nie zadowolony ze swojego zakupu. PO pierwsze nie moge go zainstalowaca u mnie w punkcie bo trzeba drugi system albo drugi komputer. Zeby cos sciagnac z suportu to trzeba sie 2 godziny naklikac. A po zainstalowaniu w domu smiga ale sa problemy typu, co chwila sie rozlacza, nie moge zmienic kabla bo tez sie rozlacza tak jak by cos nie polutowane bylo i przy dotknieciu nie bylo styku. a tak wogule to skrzynka przyszla mi nie poskrecana, te co byly na wieszchu dokrecilem ale tych pod plabami nie mam jak. A na koniec najleprze mam do loka c300 no i sobie z nim uste nie poradzilo. Dla mnie smiech jak narazie, moze sie przekonam z czasem ale teraz mam chec zamienic to na nspro.

0
  • #13 06 Cze 2007 10:34
    szpryczek
    Poziom 14  

Dzięki za wskazówki mi sie udało zainstalować ust-pro2 po 3 dniach męki

0
  • #14 06 Cze 2007 11:06
    Artech

bialyziom napisał:
    Ja narazie jestem nie zadowolony ze swojego zakupu. PO pierwsze nie moge go zainstalowaca u mnie w punkcie bo trzeba drugi system albo drugi komputer. Zeby cos sciagnac z suportu to trzeba sie 2 godziny naklikac. A po zainstalowaniu w domu smiga ale sa problemy typu, co chwila sie rozlacza, nie moge zmienic kabla bo tez sie rozlacza tak jak by cos nie polutowane bylo i przy dotknieciu nie bylo styku. a tak wogule to skrzynka przyszla mi nie poskrecana, te co byly na wieszchu dokrecilem ale tych pod plabami nie mam jak. A na koniec najleprze mam do loka c300 no i sobie z nim uste nie poradzilo. Dla mnie smiech jak narazie, moze sie przekonam z czasem ale teraz mam chec zamienic to na nspro.

tez tak miałem przez pierwszy tydzień nawet zareklamowałem i dostałem opis instalacji , i po tym bajka ...praca z nim na samsungu nie jest łatwa ale jak załapie to ciagnie jak warjat ..:)

0
  • #15 06 Cze 2007 12:08
    bialyziom
    Poziom 21  

Zadzwonilem do sprzedawcy no i mam opcje zeby na reklamacje go odeslac i wymienic na nspro. NIe wiem co robic.

0
  • #16 06 Cze 2007 12:28
    Artech

jak masz sprzeta porozkrecanego to odeslij na reklamacjie ,druga sprawa on na jednym kompie to bedziesz jednak miał problemy z scardami bo criuzer i ust maj takie same i dlatego sie gryzie wiec wybór nalezy do ciebie ,ja mam trzy kompy wiec niemam takiego bólu :)

0
  • #17 06 Cze 2007 19:02
    WhiteFoot
    Poziom 27  

Artech napisał:
    jak masz sprzeta porozkrecanego to odeslij na reklamacjie ,druga sprawa on na jednym kompie to bedziesz jednak miał problemy z scardami bo criuzer i ust maj takie same i dlatego sie gryzie wiec wybór nalezy do ciebie ,ja mam trzy kompy wiec niemam takiego bólu :)

bzdura
    w innym moim poście możesz zobaczyc co mam zainstalowane
    instalacja to wina uzytkownika a nie Scardów

Pozdr

0
  • #18 06 Cze 2007 19:44
    Artech

WhiteFoot napisał:
    Artech napisał:

bzdura
    w innym moim poście możesz zobaczyc co mam zainstalowane
    instalacja to wina uzytkownika a nie Scardów

Pozdr

skoro bzdura to np. odpal mi criuzera i ustpro2 i np jeszcze smarta z scard hhehehehhe

swoja droga wszyscy maja jakis problemu a jeden sie znalazł co ich nie ma nie wiem czy podziwiac czy smiac sie :)

0
  • #19 06 Cze 2007 20:08
    MultiGSM
    Poziom 10  

ja mam wszystkie boksy zainstalowane na jednym kompie i to w dodatku paltopie , nie mialem problemu z instalacja jednakze jezeli chodzi o ust pro2 i np cruisera to moja procedura inatalacji (a robilam to juz ze 3 razy z roznych powodow bo XP to "najstabilniejszy"system ;) ) wyglada to w ten sposob, ze ustpro2 zawsze instalowany jest jako ostatni gdyz po instalacji crusiera zawsze mam blad przy odpalaniu ustpro2 i to samo tyczy sie aktualizacji , jak jest nowy soft do cruisera to zawsze po tym musze jeszcze raz zainstalowac ustpro2 i zawsze u mnie to dziala no ale ja moze mam jakiegos dziwnego laptopa :) DELL.

pozdrawiam

ps. oczywiscie ustpro2 nie chodzi mi na polskim jezyku , mowie tu o XP , trzeba zmienic na np angielski(wielka brytania) i oczywiscie moge zapomniec o odpaleniu naraz cruisera ustpro2 i innchy ( strasznie sie nielubia :D )

0
  • #20 06 Cze 2007 21:21
    WhiteFoot
    Poziom 27  

Artech napisał:

skoro bzdura to np. odpal mi criuzera i ustpro2 i np jeszcze smarta z scard hhehehehhe

swoja droga wszyscy maja jakis problemu a jeden sie znalazł co ich nie ma nie wiem czy podziwiac czy smiac sie :)

a widziałes egate virtual enumerator?
    bo widać nie widziałeś
    eot z postami od ciebie bo widać ,że szukasz a nie możesz znaleźć
    ostatnio dostałeś dwóje z obsługi setoola i to mi wystarczy

Pozdr

0
  • #21 06 Cze 2007 21:35
    Artech

WhiteFoot napisał:
    Artech napisał:

a widziałes egate virtual enumerator?
    bo widać nie widziałeś
    eot z postami od ciebie bo widać ,że szukasz a nie możesz znaleźć
    ostatnio dostałeś dwóje z obsługi setoola i to mi wystarczy

Pozdr

hehhe dwóje dobre , a z ust co bedzie jedynka heheh

a ceny tez widziałem dobre jakie wypatrzyłes na jafa :)
    (czyżby bład w sztuce ...)
    pozdrawiam

co do ust zrób tak jak opisałem chasa bez problemu..

0
  • #22 07 Cze 2007 09:19
    bialyziom
    Poziom 21  

Nie bede kupowal drugiego kompa tylko po to zeby mi ust chodzilo. Myslalem zeby kupic 98 i na dwoch systemach jechac ale sprzedawca sprowadzil mnie na zmiemie i powiedzial ze na 98 tez smigal nie bedzie. Jutro odsylam i czekam na nspro. Moze tym sprzetem bede zadowolony. A co do konfliktu sterownikow to u mnie blo tak ze jak ust chodzilo to setool i cruiser nie, ale nie sprawdzalem infinity i smart clipa.

0
  Szukaj w 5mln produktów