Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuje porady przy kupnie sprzetu do serwisu

Marsad85 21 Cze 2007 15:59 3419 36
    Marsad85
    Poziom 17  
    Ja mam jeszcze pytanko

czy Ultima Box Light idzie robic niewlanczajace sie telefony ?? Mi sie wydaje ze nie bo to idzie po USB czyli go nie wykryje komp , mam racje czy jest inaczej ??

oczywiscie bardzo bym sie cieszyl jak bym sie mylil :)
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany
    Marsad85 napisał:
    Ja mam jeszcze pytanko

czy Ultima Box Light idzie robic niewlanczajace sie telefony ?? Mi sie wydaje ze nie bo to idzie po USB czyli go nie wykryje komp , mam racje czy jest inaczej ??

oczywiscie bardzo bym sie cieszyl jak bym sie mylil :)

Weź może sobie kup wędkę i idź na ryby :|
    Pierdoły piszesz :|
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Zbycho9
    Poziom 20  
    Czytam i wszystko jest fajnie i pięknie jdnak nie sam sprzęt się liczy bo potrzebne są jeszcze umiejętności pamiętaj że po otwarciu serwisu jego początki właśnie decydują czy się przebijesz czy nie i czy ludzie bedą sobie ciebie polecać proponuję abyś wzioł pod uwagę np obsługę nie boxami tylko markami: najczęściej spotykane marki w naprawa to :

1. Siemens - martech nie musi być z adapterem 2,0 odrazu bo to są koszta wystarczy lite
    2. Samsung - USTPRo2 - w zupełności wystarczy

3. Nokia - tutaj masz szerokie pole do popisu ja osobiście Tornado ( przepraszam za wyrażenie od chwili kiedy olali użytkowników orginalnych boxów i wprowadzili płatny suport leży pod monitorem - używam JAFA - dobre aktualizacje i sprawny od niedawna bezawaryjny sapport

4. Motorola - Smart Clip - wystarczający na początek

5. SE - używam Cruisera plus - wcalene nie jest taki trudny
    w obsłudze no i przedewszystkim tani

To bedzie ci potrzebne aby klienci nie wychodzili od ciebie niezadowoleni, fakt jest zasada że im wiecej sprzętu tym wiecej możliwości ale ciężko jest na początek mieć wszystko a to jest podstawa

dodatkowe rozwiązania to Sagem -SCDR II nieraz się trafia no i jakiś unibox do starych gratów bo ludzie i takie szyfladowce noszą wiec ultralogic box używam całkiem sensowne użądzenie sporo kabli ewentualnie uni box 2.0

Po krótce to jest moja propozycja na zestawienie sprzętowe a pamiętaj zanim zadasz pytanie na początek przemyśl :D wszystkimi tymi boxami co wymieniłem możesz napawiać niewłączające się telefony - zostaną ci jeszcze sprawy organizacji serwisu i ewidencji ale tutaj odsyłam do opcji szukaj był temat na elce w którym poruszono tę sprawę. Telefony z allegro opcja szukaj również jest taki temat .
    Pozdrawiam
    tooomek2
    Poziom 16  
    faktycznie, zadając takie pytania można wywnioskować że kupno sprzętu może wcale za dużo ci nie pomóc, zacznij od lektury na forach, boksy nie sprowadzają się do tego że podłączysz fona i robisz, niekiedy musisz się fizycznie napracować żeby go doprowadzić do stanu nadającego się do komunikacji z boksem