Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to Midland

06 Cze 2007 21:45 2344 13
  • Poziom 34  
    Dzisiaj dostałem do naprawy Midlanda. Tylko taka nazwa. Bez żadnych symboli. Na przednim panelu gniazdo do gruszki, wyświetlacz pod nim linijka z 5 diód, reg siły gł. oraz sq. Zmiana kanałów tylko na gruszce. Obudowa gruszki podobna do gruszki z Onwy Turbo (grubej). Mikrofon dynamiczny. Wtyk DIN 5 bolców. Co to może być za Midland?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Niestety zdjęcia nie zamieszczę . Nie ma na nim żadnych symboli ani naklejki. Z tyłu tylko opis gniazd. Płyta nieopisana. Końcówka mcz na KIA. Nie widziałem jeszcze takiego radyjka, mimo że w tym siedzę pare lat.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Ja też chcę wygrać.

odpowiedź - Midland 77-104

Powodzenia.
  • Poziom 34  
    Niestety, żaden z was nie wygrał. Ten Midland ma wyświetlacz na środku, gniazdo po lewej , a potencjometry po prawej. I nie ma przełącznika kanałów, ani przycisków do ich zmiany. Są tylko na gruszce. A tak przy okazji Michał, robiłeś usprawnienia Lincolna, masz już pdf-a ze zmianami? Może coś z tego by mi podeszło do mojego Jacksona?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    77-106 bez szybkiej 9 ?
    Do Jacko 90% podejdzie, mam to w 80% zrobione.
    Michał
  • Poziom 34  
    Nie dopisałęm: jest szybka "9" . czerwony okrągły przycisk obok gniazda gruszki. Poczekam na 100%
  • Poziom 34  
    Dzięki, to jest to
    A nie wiesz przypadkiem gdzie znajdę schemat do niego?:D
    A w czym z nim problem? Takie radia bez schematów się kiedyś naprawiało :)
    Michał
  • Poziom 34  
    Nie przełącza kanałów w jedną stronę. Napięcie na gnieździe ok 8V. Jak podam nap. do przeł. z kondensatora naładowanego do 9V kilkakrotnie przełączy. CB było po odwrotnym podłączeniu zasilania - 2 kond rozerwane, 3 wybulone, KIA z dziurą, dioda zabezp w proszku.
  • Poziom 34  
    Widzę, że chyba nikt nie wie gdzie można do tego radyjka znaleź schemat
    W dziale szukam schematu może zapytaj?
    Ja przegrzebałem szpargały i nie mam. Jutro jeszcze kumpla zapytam.
    Michał