Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharan 1.9 TDI 97 rok pali bezpiecznik

08 Cze 2007 22:53 15576 15
  • Poziom 12  
    Witam
    Jak w temacie. Przepala bezpiecznik nawet 30A - otwieranie szyb i prawdopodobnie jest na tym klima. Jedno co zauważyłem przy wejściu wiązki kabli w klapę była przetarta izolacja na kablach. Zrobiłem to ale dalej przepala. Od czego mam jeszcze zacząć?
  • Poziom 34  
    Zamiast bezpiecznika żarówka min 50w i szukać przy włączeniu którego odbiornika zaświeca się mocno. Potem polowanie na wiązkach. Najlepszy amperomierz widełkowy lub cęgowy.
  • Poziom 17  
    Witam
    Jeśli można podaj nr bezpiecznika oraz kod silnika lub moc. Łatwiej będzie zidentyfikować skrzynkę bezpiecznikową, a co za tym idzie, co podłączone jest pod dany bezpiecznik
    Opis skrzynki na PW mogę Ci podesłać
    Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    na tym bezpieczniku jest trochę rzeczy:
    klima, światła cofania, central, szyby, podgrzewane siedzenia...
  • Poziom 12  
    Zrobiłem przy pomocy żarówki 50W, zwarcie jest na niebieskim kablu. Klima jest,okna działają,światła od wstecznego również. Od czego jest ten kabel?
  • Poziom 12  
    Wsteczny działa
  • Poziom 12  
    również działa. Działa wszystko, ale od czego jest ten niebieski kabel?
  • Poziom 24  
    Kobra napisał:
    Heroses Zerknij co jest podpięte pod ten bezpiecznik, a potem zadawaj pytania

Jak pewnie tez zauważyłeś sprawdził wszystko co tam jest podpięte i wszystko to niby działa więc jeden kabel dali gratis ?? do czegoś on musi być.
  • Poziom 12  
    Dokładnie. Wszystko sprawdziłem i wszystko działa, tylko nie wiem od czego jest jak już wspomniałem niebieski kabel
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    uciąć i zobaczyć co zniknie (przychodzi mi jeszcze do głowy trzepanie instalacji-czytaj: po nitce do kłębka-ale to mało przyjemne jest czasami)
    ale najlepsza sprawa to schemat w ręku
  • Poziom 11  
    witam. jaka powimma być wartość bezpiecznika od wentylatora. Kupiłem samochód z przepalonym bezpiecznikem