Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik avertv usb2.0 pod vistą - czy zadziała?

09 Cze 2007 00:21 1813 2
  • Poziom 11  
    Witam. Mam problem z zainstalowaniem sterowników tunera tv AverTv usb 2.0 pod vistą. Niby instaluje wszystko ok, jednak nie mozna odpalić oprogramowania tunera, a w menadżerze urządzeń pokazuje mi, że nie mozna urucchomić urządzenia KOD 10 i że sterownik nie został zainstalowany poprawnie i sugeruje aktualizację sterownika. Kłopot w tym, że tego aktualnego nie znajduje ani na płytce dołaczonej do tunera, ani w internecie. Na stronie producenta (AvwrMedia) nie znalazłem sterownika do tego tuneru pod vistę, sa tylko pod xp i 2K. MOże ktoś spotkał się już z czyms takim, albo instalował ten tuner po vistą, to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Hmmm.Spróbowałem wg rady z podanego linku i ... niestety dupa. nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak juz zainstalowałem sterowniki z polecenia setup, to przybyły mi dwa urządzenia - averTv Usb 2.0 w urządzeniach do obrazowania i avertv usb 2.0 w kontrolerach dżwięku, wideo i gier. I najpierw to urządzenie do obrazowania jest z wykrzyknikiem i nie da się uruchomić, więc robie wg rady - aktualizuję sterownik i wtedy ten robi sie ok, ale za to w kontrolerach dźwięku, wideo i gier robi się avertvusb 2.0 z wykrzyknikiem...i nie da sie tego sterownika zaktualizować, bo pokazuje sie okienko, że w podanym folderze nie ma sterownika dla tego urządzenia. I pewnie dlatego, aplikacja do oglądania tv w ogle sie nie uruchamia. I pewnie dlatego, mając dość dobrodziejstw i ulepszeń visty, chyba zaopatrzę się w XP. Pozdrawiam.