Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podmiana UEM i brak zasięgu

10 Cze 2007 14:08 792 5
  • Poziom 9  
    Witam miałem dwie nokie 6610 z których jedna była dobra a druga po zalaniu,wyjołem z tej dobrej uem i uem z tej po zalaniu wsadziłem do tej dobrej żeby zobaczyć czy działa ok telefon zadziałał tylko ukazała sie informacja telefon z ograńiczeniami,pomyślałem że trzeba zdjąć simlocka lub kod aparatu a narazie niemam boxa.
    Włorzyłem zpowrotem ten uem orginalny do tej sprawnej noki i telefon się włącza ale niema zasięgu ??co to może być czy trzeba odnowa coć wgrywać czy go przegrzałem?,dodam że uem się grzeje.
    Proszę o pomoc w tym temacie.
  • Poziom 25  
    Jak przekładasz uema to musisz w komplecie przełożyć i Flesha bo inaczei nie zgadza się imei zaprogramowany w uemie i ten zaprogramowany we fleszu. Tylko komplet przełożony zadziała jak należy.
    Innym rozwiązaniem jest wlutowanie nowego uema (czystego) i zaprogramowanie go odpowiednim RPLem.

Druga sprawa odnośnie grzania się uema może być spowodowana zwarciem na kulkach lub poprostu przegrzanym układem.
  • Poziom 9  
    Dziękuje bardzo za odpowiedż,to znaczy że jak wkładam UEM z jakegoś trupa to trzeba zaprogramować rpl.
  • Poziom 28  
    przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem raz jeszcze to co Ci napisał @mmzajcu i będziesz wiedział
    nowy UEM-programowalny
    używka- przełożony razem z Fleshem
    UEM raz zaprogramowany nie przeprogramujesz
  • Poziom 9  
    ok już rozumie musze kupić nowy UEM i zaprogramować,a tak na marginesie ma neta PT-803 i boje się żeby nie przegrzać nowego uema jak nastawić temp i nadmuch bo do tej pory brałem na oko heater 4,5 air 2,5 i są skutki przegrzanego układu,
  • Poziom 17  
    W przypadku przkladki starego uema nie trzeba przekladac kostki flash jesli telefon z ktorego sciagamy uem-a zeje wystarczy tylko zgrac kopie rpl-a badz pm-a i przelutowac smego uem-a.