Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Attramentówka czy wielofunkcyjne - Wasze typy ...

leszekraczka 11 Jun 2007 18:08 2376 3
    leszekraczka
    Level 23  
    Witam.
    Zdrażniła mnie ostatnio HP695C i przymierzam się do czegoś nowego. Jakie Wasze typy? Na chwilę obecną rozważam DCP-115C w Komputroniku za 270PLN. Tanie atramenty (zamienniki 15PLN wg. sprzedawców w sklepie) i dosyć fajna, rakieta co prawda nie jest. W Avansie HP F370 za 249PLN i Komputronik HP c3180 za 329PLN. Poza tym są drukarki :
    HP D1360 za 149PLN
    IP 1700 za 190PLN
    IP 1300 za 139PLN
    Lexmark Z645 za 99PLN ale to Lexmark blee...
    Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. Ewentualnie mogę kupić coś wysyłkowo, nie będę się upierał aby tuptać do sklepu.
    Za Komputronikiem przemawia fakt, że mogę wziąść na 10 rat i mam wtedy 30PLN na m-c.
    maryann
    Level 37  
    Mam HP F370 http://zadowolenie.pl/index.php?mod=produkty&action=zobacz&id=7725 (ostatnio tanie w Selgrossie) - jakośc pracy po prostu doskonała(skan i druk), jak i prostota instalcji, obsługi i tusz napełnia się łatwo, natomiast ma wady:
    -nie radzi sobie z gorszym papierem, nie umie wziąć tylko jednej kartki a resztę zostawić w spokoju
    - zabrana kartka po drodze o cos wali 'głową' i zazwyczaj mniej lub bardziej krawędź jest zbita. Będę to reklamował...
    leszekraczka
    Level 23  
    Hej.
    Wziąłem na raty DCP-115C, Brothera. Kupując ją niestety nie mogłem się sugerować radami z Elki, a szkoda.. Zaryzykowałem i moje uwagi.
    -brak kabla USB między drukarką a kompem ( wyżebrałem , a ladniej pisząc wynegocjowałem )
    - problematyczna instalacja ( nie idąca w myśl opisu ), ale dałem radę - gucio było
    -bardzo tanie tusze zamienne, po około 15 PLN za jeden. Są cztery kolory - czarny i trzy kolorowe.
    - cztery tryby drukowania - coś fantastycznego, świetny, szybki i cichy wydruk. Byłem pod wrażeniem, mając na uwadze konającego HP.
    To by było na tyle. I jeszcze miałem takie przykre zdarzenie, że po przywiezieniu do domu szyba skanera była zbita ( nie sprawdzaliśmy w sklepie ). Okazało się, że niebieska folia naklejona na szkło maskuje pęknięcia i trzyma resztki szkła.
    Pozytywnie załatwione, bez dąsów i smrodów, ale radzę sprawdzać.
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje uwagi.