Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za alarm?(Cinquecento)

12 Cze 2007 16:05 2874 9
  • Poziom 2  
    Witam!

Chciał bym się dowiedzieć cóż to za alarm?
    Nie mam do niego pilota,jak przekręcam kluczyk w syrenie to zapala sie czerwona dioda,później miga.
    Ciekawi mnie czy da sie go uruchomić?
    A jeśli tak to gdzie można zakupić do niego pilota?
    Myślałem że to alarm Corral-B gdyż siłowniki zamka są tej firmy,
    wysłałem do nich zdjęcia,ale niestety nie mieli nigdy takiego alarmu.

Będę wdzięczny,za każdą wskazówkę!
    Moderowany przez zdzich42:

tytuł poprawiono na regulaminowy

• Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    proponuję wziąć brzęczyk, próbnik, ewentualnie miernik, rozebrać to plastikowe pudełeczko i sprawdzić czy to w ogóle jest alarm i czy elektronika wygląda na sprawną bo prawdę mówiąc coś mi to na alarm nie wygląda... Pilota żadnego raczej nie kupisz, bo w sieci nie widze żadnej wzmianki o takim urządzeniu, ale jeśli wszystko jest sprawne to można coś pokombinować żeby się np. uzbrajał po przekręceniu kluczyka (???) tylko czy jest sens??
    http:**********************************************
  • Sklep HeluKabel
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dziękuje za odpowiedź panie Norbercie!
    A czy będzie pan tak uprzejmy i napisze coś więcej na temat tego alarmu?
    Może posiada pan jakiś schemat lub instrukcje?
    Co pan sadzi o możliwości jego uruchomienia?
    I czy w ogóle są jakieś szanse na zakupienie pilota do tego alarmu?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    norbert.s. napisał:
    Nic więcej nie napiszę, ponieważ przeciwnie do kolegi Krook, nie mam w zwyczaju wróżyć z fusów i nie znam tej centrali, ale jest to na 100% alarm. A zabrałem głos tylko dlatego, żeby zasugerować wyżej wymienionemu koledze, że jeżeli nie mamy nic konkretnego do napisania, to lepiej nie pisać nic. Poza tym pilot jest prawdopodobnie nie do zdobycia, ponieważ wszystkie działy Philipsa związane z car-audio i car-security już dawno temu przejęła firma VDO. Chyba, że gdzieś jakiś pilot-używka za grosze, skombinować na spokojnie rozpiskę i spróbować się pobawić...

Dostać może dostać ale nie radziłbym z używkami ponieważ one muszą być zaprogramowane pod ten sam alarm o tej samej częstotliwości i kodzie pilota żeby alarm działał
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    To znaczy,że chyba nikt nic niestety nie wie na temat tego alarmu:-(!
    W necie nic nie ma na ten temat już przeszukałem wszystko co mogłem.
    Pozostaje tylko zakupienie nowego ???
    Bo cóż innego?!
    Może przynajmniej siłowniki z centralnego da sie wykorzystać?
    Dzięki wszystkim za pomoc!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Siłowniki spokojnie wykorzystasz. Podobnie instalacje elektryczną starego alarmu. W sumie masz ułatwione zadanie, bo sprawdzając, co się pojawia na poszczególnych przewodach, zrobisz szybką podmianę. Kto wie, czy nawet czujniki ultradźwiękowe nie będą chodziły z jakąś nową centralką (w tej chwili centralka ultradźwięków to osobne podzespoły).
    Wybór alarmów jest przeogromny. Jednak odradzał bym tani sprzęt z allegro.
  • Poziom 16  
    zakładałem już różne alarmy w różnych samochodach i nigdy się z niczym podobnym nie spotkałem i nie uważam żeby brak mojej racji był podstawą do takich bulwersacji a tym bardziej do ostrzeżenia. Nie napisałem że to nie jest alarm tylko ze mi nie wygląda a to jest zasadnicza różnica. A poza tym osoby które pisały po mnie też nie pomogły w znalezieniu jakiegokolwiek sensownego rozwiązania wiec tez powinny dostać osty za pisanie dla samego pisania.
    Exus v10 to nie jest tani sprzęt z allegro - zamontowałem ich dziesiątki, jeśli nie setki i zero reklamacji.
    A po trzecie w pierwszym poście jest napisane że autor będzie wdzięczny za każdą!!! wskazówkę.