Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson 5018CI zacina sie

kras299 12 Jun 2007 22:39 1746 13
    kras299
    Level 14  
    Witam gdy uruchamim ten dekoder to w trakci ladowania pokaze sie jedna kreseczka z(4) i na tym tyle zero reakcji dekodera!!!pomocy co to moze byc??
    fidzo
    Level 21  
    witam
    może napisz coś więcej o swiom problemie.
    np: w jakich okolicznościach wystąpiła ta usterka??
    jeśli się nie uruchamia prawidłowo to zawsze warto sprawdzić zasiacz tego tunera.
    pzdr

no kolego po chwili zobaczyłem twój wcześniejszy post:(
    proponuje się wybrać do fachowca bo w twoim tunku już nieźle straszy...
    pzdr
    kras299
    Level 14  
    Dekoder kupilem na allegro i niby jak kolo wgrywal softa to cos zle zrobil i tego nie chodzi.lecz po rozkreceniu dekodera normalnie widac jakby sie cos kopcilo w nim bo pokrywa byla czarna od spodu!!sam niew wiem myslalem na zakupem jtag ale czy to cos da:(
    luk3534
    Level 15  
    Według mnie wystarczy tylko zmiana softu i wszystko będzie w najlepszym pożądku pozdrawiam!!!
    kras299
    Level 14  
    Wbijalem soft i nnic z tego!!!
    kocur108
    Level 18  
    to że pokrywa czarna to może np dlatego że kurz spalając się i elektryzując taki się właśnie robi, także nie świadczy to o tym że coś się kopciło dekodery dość mocno się nagrzewają a puszka nie jest zbyt duża.
    Powiedz mi czy przy programowaniu wgrywa się soft do końca i jak się zachowuje tunek przy wgrywaniu, czy umiesz to robić podaj więcej info
    kras299
    Level 14  
    gdy wgrywalem soft to na wyswietlaczu tuns\era byly same 8888 i jak skonczylo wgrywac to pisalo ze zakoczono sukcesem wgrywanie ssofta!!!
    kocur108
    Level 18  
    a ósemki znikły czy nie
    pokazały się kreski?
    a tunek się niebudzi

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

nie odpowiedziałeś mi ale jeśli tak to wydaje mi się że wgrałeś soft nie od tego tunera, co prawda miał zmieniony nagłówek bo inaczej zablokowało by ci wgrywanie na początku lub masz 5018 ale z innym botem a wgrywałeś np autoarionerem
    kras299
    Level 14  
    osemki byly caly czas!!!
    kocur108
    Level 18  
    spróbuj z czytać tuner może ktoś mu zmienił bota
    objawy mi sugerują niepełną zgodność z softem albo spróbuj wgrać orginał od telestara
    kras299
    Level 14  
    Zakupilem jtag i wyczyscilem pamiec i wgralem nowe oprogramowanie i czasami wczyta wszystko ale teraz jak sie juz uruchomi i jest np.4 na wyswietlaczu to po chiwli ponownie leca kreski:(probowalem wgrac nowsza wersje bota ale tuner jej nie przyjmuje co to moze byc:(
    kras299
    Level 14  
    i czy to mozliwe ze do niektorych modeli tego fergusona wgrywa sie bota od innego???
    maxim.1
    Level 18  
    Jeśli masz boot 15 lub 16 to go nie zmieniaj , pamiętaj że przy zabawach z bootem masz duże prawdopodobieństwo że uwalisz tuner . Kategorycznie nie wolno zmieniać boot z wysokiego na niski !!!! Latające kreski są objawem niewłaściwego softu . Wgraj oryginalne oprogramowanie i powiedz co się dzieje.