Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter tracer usb Bluetooth problem

14 Cze 2007 19:22 4652 9
  • Poziom 14  
    Witam
    Szukałem takie tematu ale nie znalazłem podobnego problemu :/
    Zakupiłem dziś owy adapter Bluetooth na kodzie podpisany "Dongle". Instalacja sterowników przebiega pomyślnie w pewnym momencie pojawia się prośba o podłączenie urządzenie wszystko instaluje się idealnie. Po włączeniu programu komputer jest wykrywany przez komórke i odwrotnie , jednak gdy wchodzę w przesyłanie plików pojawia się ustanowienie połączenia FTP . W telefonie pojawia się prośba o zezwolenie na połączenie gdy wybiorę tak w komputerze od razu pojawia się "Próba nie udana"

co może być tego przyczyną? acha kody potrzebne do sparowania wpisałem w komputerze jak i komórce ( komórka to Sagem my411x)

Proszę o pomoc , podpowiedź

pozdrawiam

-Snake
  • Poziom 32  
    Witam, wina oprogramowania orange w telefonie, aby użytkownik ściągnął plik za pośrednictwem Orange
  • Poziom 38  
    Niektóre telefony potrzebują softu producenta żeby dogadać sie z komputerem i nie da sie zrobić tego z poziomu BlueSoliel bo chyba tego używasz do obsługi bluetootha.
  • Poziom 14  
    Do obsługi Blue używam WIDCOMM Blue software wszystko znajduje jest połączenie a pliku przesłać nie idzie
  • Poziom 14  
    Przepraszam że post pod postem ale czy przyczyna może leżeć po stronie systemu mam Windows XP Home Edition z SP1 z tego co czytam "googlując" Win z SP2 wykrywa go dopiero jako urządzenie Plug&play czy to może być prawdą ? :|
  • Poziom 14  
    próbowałem już tym progsem koma mam podłączonego pod " COM 4" wykrywa ale wyświetla bład że urządzenie nie jest kompatybilne są jeszcze jakieś dobre programy do obsługi koma przez BT ? próbowałem jeszcze Mobile Navigatorem ale też nici z tego
  • Poziom 2  
    mam problem
    z telefonu moge do kompa przesyłac pliki a z kompa do tel jak przesyłam mp3 to rozłancza sie po jakim czasie (np. przy 45% lub 4%)
    ja mam sterowniki bluesoleil. Szukałem sterowników WIDCOMMA ale nic nie znalazłem jesli ktos moze niech poda link

kupiłem go w euro rtv agd i mam w play
    windows xp sp2
  • Poziom 1  
    Odświeżam temat, ponieważ mam dokładnie ten sam problem co autor tematu. Próbowałem również ten program, który podał Badboy84, ale spotkałem sie z opisem, iż urządzenie do tego portu jest niekompatybilne, co sugeruje, że ten programik nie jest do tego modelu.

Czy ktoś miał i już rozwiązał ten problem?

Dzięki za wszystko
  • Poziom 15  
    Witam Was serdecznie, mam taki sam problem z bluetooth'em tracer (niebieski) i telefonem SE w300i-orange. Stery widcomm, niby wszystko pięknie i przy próbie połączenia (wejscia w jakąś usługę) wali błąd. Ja swój mam na kości broadcom 2035B, kombinowałem już ze sterami bluesoilel (nie wykrywa go), podmieniałem sterowniki (od PLANET BT301 i innych), przewalałem system (win xppro sp2). Chyba go odniosę do sklepu... :cry: Najśmieszniejsze jest to, że z samsungiem mojego kumpla śmiga jak złoto - tak samo śmiga mój tel. na jego blutucie (najtańszy shit z aledrogo na kości css?)