Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PEUGEOT 406 przekażniki świateł

14 Cze 2007 23:52 6532 7
  • Poziom 10  
    PEUGEOT 406 przekażniki świateł czy ktoś wie gdzie są - chcę podłączyć atomatyczne zapalanie świateł , czy ktoś już to robił ?
    Z góry dzięki za odpowiedź

A może ktoś ma schemat elektryki do 406 1,8 16v 1998
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Nie ma przekażników.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Nie ma przekaźników ale pod skrzynką bezpieczników masz dwie zwory w miejscu przekaźników jedna żółta druga niebieska. Zamiast zwór wstaw przekaźniki i będą światła automatyczne po zapaleniu motoru.
  • Poziom 10  
    A troszkę dokładniej , np nr miejsca na przekaźnik , i jakie przekaźniki ( 541 będzie dobry ? )
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Ściągnij szmacianą osłonę nad pedałami i "zapuś żurawia" pod skrzynkę bezpieczników. Od spodu powinny byc miejsca na 4 małe wąskie przekaźniki takie jak na zdjęciu tej aukcjihttp://allegro.pl/item205205624_daewoo_lanos_nubira_przekaznik.html(te czarne przekaźniki po prawej od zaznaczonego). Jeden przekaźnik jest od zasilania urządzeń po zapaleniu samochodu, drugi od halogenów (jesli takie ma) pozostałe dwa maja plastikowe zwory żółtą i niebieską. Wyjmij zwory i zastąp je przekaźnikami. Uwaga ! Oba przekaźniki muszą miec styki przełączalne (przekaźniki 5-cio stykowe). Podobne przekaźniki występują w fiatach, fordach, daewoo, itp.
  • Poziom 10  
    Dostałem się do zworek , teraz pytanie - jakie dać przekaźniki ( numer )

Dodano po 1 [godziny] 27 [minuty]:

Koszt przekaźników przekracza koszt najdroższego układu automatycznych świateł z przekaźnikami 541 z Allegro ,
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Koszt przekaźników w serwisie to 250zł/szt. Ja kiedyś kupiłem od fiata za 30zł. można też taniej trafic. Jeśli się upierasz przy 541 to podłącz je kabelkami. Numer oryginalnego przekaźnika to: 96 202 209 80
  • Poziom 10  
    Olałem te orginalne przekaźniki , kupiłem na Allegro zestaw do świateł + przekaźniki , w sumie jakieś 80 zł , i mam automat , nawet deska się zapala
    POZDRAWIAM I DZIĘKI ZA POMOC:D:D:D