Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za elmuz ?

16 Cze 2007 13:41 2678 17
  • Poziom 21  
    Elmuz 2208 albo B albo M.Parametry to 200 watt przy 8 omach.Nie podlaczac go pod 4 omy(choc ja podlaczalem i nic sie nie dzialo).Ogolnie koncowka bardzo dobra i ciezko ja spalic.Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    dokładnie 2208M tego akurat nie miałem ale bardzo podobnie jest zbudowany 2158M którego mam z 10 lat ogólnie niezły chodź wrażliwy na przestery . Minusy to gniazda połączeniowe nie najlepszej jakości i wejścia niesymetryczne no i ciężkawy jest
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    No tak.Ja odrazu pozamienialem gniazda weyjsciowe na spikony i wejsciowe na xlr.Ciezkawy???Wydaje mi sie ze akurat waga jest ok.Minusem jest to ze nie ma limitera sa tylko diody clip informujace o przesterowaniu.Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    To nie dobrze jak tylko 8 ohm :P Juz mnie nie interesuje :P
  • Poziom 21  
    No to fakt.Ciesze sie ze w jakims stopniu pomglem ci nie wydac siana.A po 2 ta cena to troche jak z kosmosu.On jest wart okolo 450 zl.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Ja uzymam praktycznie takiego samego elmuza tj 2208 od poltora roku nie jedna impreze gral na 4 omach i mic kompletie mu nie bylo jedynie emitowal trocze wiecej ciepla niz przy 8 ale dolozylem dodatkowe wentylatory (po dwa po kazdej stronie obudowy). a jak sie uda to czasem mozna na allegro kupic taki sam za jakies 350-400ziko. acha i przestrzegam przed kupnem elmuze po wymianie koncuwek!! poniewaz lubia sie furac!!
  • Poziom 18  
    To jest raczej 2208B, na bipolarnych, bo na froncie pisze "stereo power amplifier", a na końcówkach z serii M pisze "mosfet stereo power amplifier".
  • Poziom 33  
    na moim 2158M pisze tylko stereo power ampfiler
  • Poziom 21  
    Dokladnie.Na mosfetach nie pisze to co kolega napisal.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    A ja mowie ze to2208M!! MAm takiego samego!!
    Pozatym na tych 2208b z tylu jest wiecej wyjsc na glosniki i mozliwosc mostkowania kalaow!!
  • Poziom 21  
    Mylisz sie.Jesli on jest na 8 om to nie mozesz mostkowac bo wyjdzie 4 omy.Mialem 2208B i byl identyczny jak ten.Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    e z mostkowaniem były czy raczej są elmuży od 2404M w górę . Jak byś zmostkował tego to min impedancja obciążenia będzie 16 om. PS 2158M to ma końcówki które już pracują w mostku , więc nie da się zmostkować prostymi metodami (mostek mostków)
  • Poziom 10  
    Sam posiadam Elmuza 2208M.U mnie przewaznie pracuje w 4R i nic sie z nim nie dzieje!!Polecam!!