Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chcę kupić Kodaka Z710 opinie i wady...

16 Cze 2007 15:46 1142 2
  • Poziom 10  
    Witam

Chcę kupić Aparat Cyfrowy Kodaka Z710 opinie i wady...
    proszę o jakieś konkrety czy jest ok itd.
    cena to ok. 800zł. czy się opłaca?

pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Kupiłem podobny aparat Kodak Z650 niecały rok temu. nie zajmuję się (niestety) jakoś szczególnie fotografią a aparat potrzebny był mi jako szybki skaner do papierów (archiwizacja).
    Wady mojego modelu:
    - praktycznie nie da się włączyć na zwykłych tanich paluszkach
    - zadowala się dobrymi alkaicznymi paluszkami, wtedy zrobi jakieś 200- 250 zdjęć ale bez lampy błyskowej
    - jak już baterie są słabsze, ale się włącza to są czasem problemy ze zgraniem zdjęć
    - czasem psuje filmiki, tzn można je oglądać tylko na aparacie, po zgraniu na kompa plik jest jakiś dziwny i niczym go nie otworzy (średnio 1/3 filmików, resztę odtwarzacze otwierają i jest OK).
    Zalet nie wymieniam bo to mój pierwszy cyfrak i nie mam porównania. Tyle mogę powiedzieć że pracuje nie za często ale ciężko - jednorazowo czasem robie nim ponad 300 zdjęć jedno za drugim (skanowanie) - cieplutki wtedy jest :) . Żeby tak robić to musiałem sobie kupić na Allewiadomoco baterię CRV3 (2000mAh)z ładowarką. A zdjęć zrobiłem ponad 6GB (w tysiące to idzie) w niecały rok. Kartę do tego mam 512, wydaje mi się że to optimum pod względem szybkości obsługi i dopasowania do baterii.
    Tak że wydaje mi się że wadą tego Z710 też będzie zasilanie, ale za tą kasę to chyba taki w miarę aparat. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    no dzięki...:)

proszę jeszcze o opinie i porady...;)

pozdrawiam