Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kupić CB radio? Jaką antenę dobrać?

16 Cze 2007 16:49 3220 4
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich!!!!!!!!!!!
    Mam straszną prośbe zamierzam kupic sobie CB radio Intek M110 plus i niewiem czy jest to radio warte tych pieniedzy chlop chce za nie 259zł ale równiez mam radio do kupienia Magnum MX za 229 oraz TTI za 299 Bardzo prosze o jakas radena maila z góry dziekuję. Aha jaka antene by dobrac do tego INTEKA jeżeli bym sie zdecydował na niego pozdrawiam i z góry dziekuję.
  • Poziom 22  
    Od pewnego czasu kupuje CB (jeszcze nei kupiłem :) i odnoszę wrażenie ze trzeba kupić Presidenta chociażby Johny II z ASC
    ewentualnie Unidena. Wielu sprzedawców i użytkowników pytałem i nikt na te radia nie narzekał - sporo opini pozytywnych było o Alanie( ale są i negatywy) a reszta to jak ktoś na tym forum powiedział to "szumofony" :)

pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Ja mam Midlanda 1001Z i nie narzekam, w firmie glównie Midlandy (Alan 101 i 1001Z) oraz kilka Presidentów i nikt nie narzeka, niektórzy nawet twierdzą, że President to to samo co Midland, tylko droższy ;) Mimo, iż posiadam CB od niedawna to u mnie w firmie ogólna opinia jest taka, że co duży bat to duży i żadna mała antenka i pozawijanymi zwojami nie ma startu do dużego bata :) Co do Anteny to polecam Alan 9 Plus - tania, a całkiem dobra antenka. Mi niestety moją niedawno podprowadzili i teraz czekam na Presidenta ML-145, zobaczymy jaka będzie różnica.
    Ps. Midland 1001Z nie ma homologacji, dlatego można go wyrwać w cenie ok 200 PLN.
    Pozdrawiam serdecznie
  • Poziom 10  
    Ja mam Inteka i jestem zadowolony(jak na razie bo dopiero kilka tygodni),przedtem skusiłem sie na Cobere 19dx-no bo takie fajne ,amerykanske, no i po 2 dniach pojechałem je wymienić na drugie bo były ogromne trzaski przy nadawaniu,a to drugie oddałem już następnego dnia bo było jeszcze gorzej i zamieniłem na tego Inteka i na razie jest ok.
  • Poziom 9  
    Ja użytkuje od pół roku magnum mx i narazie jestem z niego zadowolony, antena hustler ic 100 zasięg około 6-8km mi wystarcza.