Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router D-link DI 524 - problem z konfiguracją

leser 16 Jun 2007 19:52 1721 5
Telkom Telmor
    leser
    Level 12  
    Mam problem z D-link DI 524
    Poza tym ze sie wiesza, zrobiłem coś takiego:
    Jak juz udalo mi sie uruchomic ze stacjonarnego po kablu wlaczylem wifi (po konfiguracji neta) pozniej wprowadzilem macadress ale notka.
    I stalo sie przy zapisywaniu kolejnych ustawien router sie zawiesil, po uruchomieniu notek mial neta a komp nie.
    Z kompa nie moglem dostac sie do routera i z notka tez nie.
    Tak wiec wcisnalem reset - powinny sie wykasowac wszystkie ustawienia a tu nic kompletnie - teraz ani na jednym ani na drugim (komputerze) nie ma neta...
    Pomozcie
  • Telkom Telmor
    Jarek.b1
    Level 19  
    Musisz nadać swojemu komputerowi adres sieci z której jest router najprawdopodobniej domyślnie router po resecie masz adres 192.168.0.1 więc adres komputera ustaw 192.168.0.2 i wtedy dostaniesz się do routera po kablu.
  • Telkom Telmor
    leser
    Level 12  
    Reset nie pomagał - ciągle się zawieszał - wgrałem nowy soft i jak na razie śmiga :)
    marik_te
    Level 22  
    Witam, mam pytanie jaki firmware wgrałeś?
    leser
    Level 12  
    Szczerze mówiąc nie pamiętam - bym musiał sprawdzić na stronce d-linka...
    Sprawdź na nalepce pod routerem jaki soft masz i poszukaj nowszego na stronce firmowej - o ile pamiętam wgrałem soft amerykański (softy są podzielone na kraje czy części świata - może by było innym łatwiej znaleźć) poza tym tylko ten był nowszy :)

Jeśli nie znajdziesz - daj znać....
    Dj_Mieszko
    Level 11  
    Witam ja mam rowniez problem z wifi na tym routerze ,gdyz ja podlacze wlan i reszte kompow zeby bezprzewodowy byl to jAkas siec tworzy , ale tylko siec , nie mam dostepu do internetu ,czy moze ktos mi pomóc