Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

terminal abonencki dgt - 7400

p4v3u 28 Kwi 2009 19:31 23467 71
    jamper3
    Poziom 2  
    Witam
    Mój terminal mobiline 2000tp i mam z nim same problemy, więc wyjąłem karate sim z niego i włożyłem do komórki i nie da mi się nigdzie zadzwonić, ale połączenia przychodzące są ok. Podczas dzwonienia słyszę komunikat "niema takiego numeru". Jak wybierać numery z komórki , , myśle ze potrzebny będzie jakiś prefiks, bo wydaje mi się ze terminal wybiera go za mnie ..
    pumex
    Poziom 13  
    Soft do terminala BD jest ogólnie dostępny - poszukaj na ftp pliku PKTP2000.EXE
    arekbaj
    Poziom 1  
    poza wszystkimi utrudnieniami żeby dostać się do programiku.. strony najeżone sa wirusami i w efekcie końcowym nie mozna ściągnąć fwt-r1852.zip... na koniec musiałem sie wysilić na parę słów ...narka
    Radiowiec 2
    Poziom 31  
    Poza tym każdy tel. komórkowy wymaga innych kodów, a to że karta " wlazła " i odbiera rozmowy jeszcze nic nie znaczy. Do Syrenki mogłeś włożyć silnik od Peuogota ale pomimo że ciągnęła ponad 180 km/h zawsze to była tylko Syrenka. Pozdrawiam ! :))
    Alganow
    Poziom 10  
    Ja mam pytanie odnośnie możliwości podłączenia internetu pokroju neostrady 1mb/s poprzez Terminal FWT Mobiline 2000 TP? Czy takie prędkości są możliwe do uzyskania przez te urządzenia? Nawet nie chodzi o taką prędkość tylko o to czy strony będą się ładować powiedzmy w 2 czy 3 sekundy, ogólnie żeby przeglądarka śmigała jak należy, wideorozmowa przez skype i tyle?
    Radiowiec 2
    Poziom 31  
    Na twoim miejscu zadzwonił bym do producenta i o to zapytał. dowcip polega na tym że moje odniesienie może być nie adekwatne. Po pierwsze nie pobierałem internetu poprzez to urządzenie , po drugie to zależy od tylu rzeczy że trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Ale byłbym ostrożny. Z resztą samochód ma na liczniku ponad dwieście ( dobry) a czasem trzeba jechać 20 na godzinę. Dlatego tam zadzwoń, wolę w razie czego żebyś miał pretensje do Nich jak do mnie:)) Pozdrawiam !
    Alganow
    Poziom 10  
    No właśnie dlatego szukam jakichkolwiek informacji na ten temat, zanim się wplącze w umowe z TP. Teoretycznie to dla mojego numeru telefonu TP bez problemu podłączy mi internet, przynajmniej tak twierdzi ich strona internetowa i elektroniczny formularz zakupu tej usługi, a nie wiem jak wygląda to w praktyce :( pisze do nich emaile żeby się cos dowiedziec.
    Mam jeszcze inne pytanie.
    Czy za tym urządzeniem mogę podłączyć Router z modemem adsl? np.
    ...... Wydawało mi się że tak bo przecież taki terminal zamienia, konwertuje połączenie komórkowe na standardowe połączenie telefoniczne.
    Ale napisałem pytanie do jednego sprzedającego na allegro czy interesujący mnie router może współpracować z takim terminalem (FWT Mobiline 2000) i dostałem odpowiedź że takie urządzenia działają tylko z zwykłym kablowym łączem i już sam nie wiem, normalnie zgłupiałem.
    Moderowany przez Tracer2:

wyrzuciłem link do allegro

wolfpol
    Poziom 1  
    Czytam i oczom niewierze. Przecież to zwykła bramka GSM. A jak się nie myle prefiksy są w instrukcji.
    zoles1
    Poziom 10  
    Ja już "tam" na szczęście nie pracuję a kody? proszę bardzo #AB010Nrtel, gdzie AB to numer strefy na jakim pracuje nasz numer.

powodzenia
    tomaszpol78
    Poziom 9  
    Witam. A co z tematem tego urządzenia jeśli zostało mi po TPsie a chciałbym tam wpakować kartę Playa abonamentu domowego? Bo tak mam tylko jeden telefon domowy w którym jest karta Playa a gdybym użył tego urządzenia to miałbym po staremu kabelek do telefonu i pare sluchawek bezprzewodowych. Tylko jak to zrobić, bo po włożeniu tam karty Playa łączy sie, ale wszedzie gdzie nie dzwonię to gada że wklepałem zły numer....?

Dodano po 1 [minuty]:

Może jakieś programowanie tego cuda jest potrzebne?

Dodano po 2 [minuty]:

A może istnieją jakieś inne rozwiązania aby przerzucić sygnał z Playa na instalacje kabelkową w chałupie?

Dodano po 6 [minuty]:

Dziwna sprawa....wszyscy chcieli wyjmować z tego terminala kartę sim TPsy i pchać ją w komóre, aby latać z nią po mieście, a ja na odwrót....no ale cóż. Technika poszła do przodu i pozbawiła mnie telefonu starej generacji , gdzie miałem w każdym pokoju słuchawkę bezprzewodową a teraz muszę latać do telefonu przez całą chałupe!