Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wymiana głośników w passat b3 kombi Pomocy !!!

FiKaS 17 Cze 2007 12:06 1254 0
    FiKaS
    Poziom 10  
    Witam wszystkich.

Chciałem powałkować znany i troche stary temat wymiany głoników w passacie kombi.

Po przeczytaniu wielu postów doszedłem do wniosku ze koledzy mają racje i montuje w drzwi głośniki 16,5 cm.
    Mam komplet do zabudowy tzn tweetery Phase + orginalna zwrotnica Phase głośiki gdzieś zniknęły ale chyba kiedyś je sprzedałem a pamiętam że były pożądne duży wentylowany magnes polipropylen membrama porządne zawieszenie i polerowana aluminiowa nasadka wewnętrz cewki super efekt optyczny. Zastanawiam się na kupnem samych wooferów w drzwi myśle o kwocie do 160 za parę . Dodam że zależy mi na czystości i głośności dzwięku a nie na bassie za który odpowiada w bagażniku Magnat BetaSub 20A + przetwornica 12/220v wiem ze troche kombinacji bo ten sub jest domowym sprzętem ale ładnie daje czadu w aucie i czysto reprodukuje bass.

Pozdrawiem i czekam na pomoc z Waszej strony

Acha najważniejsze jednostka napędzająca to bedędzie jakis Pioneer też zastanawiam się nad radiem bo obecnie mam Sony CDX-GT500 i chce go sprzedać z prozaicznego i może głupiego powodu radio ma dużo funkcji których i tak nie używam wyświetlacz fluoro też mi się znudził potrzebuje normalnego radia z mp3 więc wracam do pioneerów i tu też mogę prosic o poradę jakiego wybrać pionka tak do 350 zł może być nówka z niskiej półki bo tak to wygląda na allegro lub używany ze średniej półki ale bez animacji .