Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laguna 1.8 8v lpg brak mocy ?

bzzyt 18 Jun 2007 10:51 4123 5
    bzzyt
    Level 10  
    Witam mam problem tego typu ze silnik ma bardzo małe obroty lub gaśnie niezależnie od tego czy jest zimny czy rozgrzany i nie ma mocy. Przy zimnym silniku przerywa dopóki się nie rozgrzeje .
    maniek2591
    Level 19  
    napisz cos wiecej czy to na gazie czy na paliwie ,ktory rok produkcji, a tak od razu to sprawdz sonde lambda ,wtyczki wtryskiwaczy,przewody wysokiego,silnik krokowy,swiece ,dolot powietrza ,moze byc duzo usterek,daj wiecej opisu co sprawdziles a nie auto staneło i pomozcie,

Dodano po 1 [minuty]:

sprawdz czy pali na wszystkie cylindry
    bzzyt
    Level 10  
    Renault laguna 1.8 8v instalacja zakładana fabrycznie 1995r. Auto na gazie kiedy jest zimny przerywa, strzela w kolektor dolotowy ale po paru minutach to ustępuje kiedy silnik jest już rozgrzany ,mimo wszystko nie ma mocy. Na benzynie auto jedzie normalnie.
    magik332
    Level 25  
    bzzyt ile kilometrów przejechałeś na tej instalacji mogą być już do wymiany membrany w reduktorze
    bzzyt
    Level 10  
    Na liczniku mam 180 tys. km. auto kupiłem ok rok temu zostało sprowadzone z Holandii. Nie mam pewności niestety co do oryginalności przebiegu kiedy go kupiłem bo nie miał książki serwisowej tak że może być tych kilometrów więcej.
    bodzio18
    Level 15  
    no słyszałem że na nowym parowniku to max 80 tyś. ale to różnie bywa najprawdopodobniej membrany są już zużyte