Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Whirlpool ARC5511 - dużo lodu na tylnej ściance

18 Cze 2007 13:31 5656 3
  • Poziom 27  
    Witam wszystkich mam pytanie lodowka zakupiona w grudniu i na tylnej ściance chlodziarki pojawia się bryła lodu , robi się coraz większa przyjechał serwis i stwierdzili że do tylnej ścianki nie może się nic dotykać i obciążyli kosztami 70 zł.Ja mam w domu u siebia od trzech lat AMICE i nic takiego się nie dzieje a jest zaladowana do pelna że czasam drzwiczki jest bieda zamknąć. Mam więc pytanie czy tak jest faktycznie w whirpool czy serwis wybrałem niewłaściwie.Zaznaczam że lodowka est przwia pusta bo mama mieszka sama i nie robi zbyt wielkich zakupów.Proszę więc o pomoc.
  • Poziom 28  
    Po prostu Cię oszukali -ta lodówka jest niesprawna i sie nie wyłącza, weź tom towarzystwo za twarz- muszą Ci oddać kase gdyż zostałaś przez nich OKRADZIONA, a te szmelcową lodówkę - do wymiany- żadnej naprawy, gdyż układ jest nieszczelny!!!
    Żądaj wymiany albo zwrot kasy no i zwrot forsy za "konsultacje" tych pseudofachowców!!!

Moderowany przez skryn:

Błędy ortograficzne.
    !!! Ozdobniki? Wystarczy jeden wykrzyknik, a nie trzy!
    Regulamin.

• Poziom 27  
    Witam dziękujęzaodpowiedź. Chciałem dodać że lodówka została dokładnie umyta i po czterech godzinach szron pojawił się ponownie na tylnej ściance więc myślę że zadzwonię tam jutro z rana i porozmawiam sobi z serwisantem.
  • Poziom 11  
    jeżeli chodzi o tą lodówkę whirpool to na 99% jest to wada fabryczna. na serwisie miałem taki sam przypadek. poprostu wyszła wadliwa seria tych lodówek. nie daj robić się w konia i walcz o swój sprzęt.pozdro benyk1