Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek omega b 2,5 td

25 Paź 2003 20:12 6133 8
  • Poziom 11  
    POSZUKUJE SCHEMATU ELEKTRYCZNEGO LUB CALEJ KSIEGI DO TEGO POJAZDU W JEZYKU POLSKIM
  • IGE-XAO
  • Poziom 14  
    A co dokładnie potrzebujesz to ci załatwie ale mam prtoblem bo tylko dam rade ci podpowiadać co możesz sprawdzać a nie dam rady skopiować schematu bo to jest esi program.
  • Poziom 11  
    dzieki za pomoc ,ale potrzebny mi caly schemat a najlepiej ksiazka o omedze B. jak narazie nigdzie jej nie znalazlem
  • IGE-XAO
  • Poziom 20  
    Rónież szukam takiej książki a wszystko co znalazłem to do Omegi A. Najbardziej inetersuje mnie z silnikiem 2,5tds z BMW, ale cała tez by się przydała tak na przeszłość.
  • Poziom 15  
    schemat powinien być tu
    www.bestiales.pl/garaz/instrukcje_schematy
    mam też książkę do omegi b napisz dokładnie co potrzebujesz
    bo są tam schematy:
    oświetlenie zewnętrzne i włączniki
    kierunkowskazy i światła hamowania
    światła przeciwmgłowe i światła cofania
    wycieraczki ,dysze spryskiwacza sygnał dźwiękowy
    oświetlenie wnętrza
    schematy silników
    układ chłodzenia silnika
    c. zamek
    podnośniki szyb
    radioodbiornik i nawigacja
    głośniki i zmieniarka

napisz który masz rocznik
    pozdr
  • Poziom 20  
    Ja mam 96 rok, oznaczenie silnika to 25DT. Kupiłem tą omegę 2,5tds i szukam wszystko co może mi się przydać na przyszłość, nawet książki do obsługi bo nie mam nic, a na desce rozdzielczej jest tego trochę i chce to wszystko rozszyfrować. Potrzebuje jeszcze jak zresetować wyświetlenie serwis z wyświetlacza (w bmw się zwiera styki a w oplu ??) oraz jak zmienić dawkę na pompie wtryskowej, czy da się ręcznie czy trzeba jakiś sterownik czy kompa podpinać. Oznaczenie pompy to Bosh VE R-515. A książki z podanego linu ściągam. Z góry dzięki.
  • Poziom 17  
    WITAM
    terz mam toką omegie 2,5td rok 96 cd
    kupiłem książkie [sam naprawiam omega B. w której jest wielkie gg.....wno szkoda kasy ]
    instrukcje obsługi ściągnełem z http://www.bestiales.pl/
    są tam i schematy ale kiebskie tak samo jak na elektrodzie
    jak by co to przez rok trochę wyszperałem w internecie na temat omegi [połamałem sie i z nudów kopałem] jakby co to mogię pomuc
    POWODZENIA
  • Poziom 20  
    Instrukcje już ściągnołem, jakość nawet ujdzie. A jakbyś miał coś o silniku 2,5 tds i elektronice sterującej nim to podeślij albo na elektrodę albo mi na skrzynkę jakubfolta<małpa>wp.pl . Dzięki bardzo.

Dodano po 4 [godziny] 5 [minuty]:

Dzięki za podesłanie. Szkoda że francuskie ale zawsze coś się pokombinuje.
  • Poziom 11  
    potrzebuje opis pin out/in sterownika komputera silnika 2.5 TDS 115km 136 lub 143 piny o które mi chodzi sa takie same jak sadze w tych trzech silnikach