Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Ericsson t65 nie slychac sygnalu jak dzwoniegdzies

25 Paź 2003 21:01 898 4
  • Poziom 10  
    Mam problem pierwszy raz od roku z telefonem ericsson t65. Mianowicie nie slychac sygnalu jak puszczam do kogos. Jeszcze dzis rano dzialal a teraz nie chce. Jesli mozecie to napiszcie co sie stalo i jakie sa koszty naprawy. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam. TuR
  • Poziom 14  
    Sprecyzuj pytanie - nie slychac sygnalu jak puszczasz do kogos??? o co tu chodzi?
  • Poziom 10  
    Nie slychac sygnalu jak do kogos dzwonie tzn w sluchawce nie ma zadnego sygnalu a jak dzwonie to normalnie slychac u innych sygnaly. Tak samo nie slychac jak ktos dzwoni do mnie i odbiore rozmowe to nie slychac co on mowi. Jak by byl problem ze sluchawka. Pozdrawiam. TuR
  • Poziom 14  
    Hmmm no faktycznie. To wyglada na problem ze sluchawka. Jesli caly czas nie dziala, (nie wlacza sie nawet na chwile) to idz do pobliskiego serwisu i niech ci to zrobia. Jak jestes ambitny to kup sobie sluchawke rezkrec eryka i podmien
  • Poziom 10  
    Ok juz dziala. Nie wiem jakim cudem ale po naladowaniu nie rozladowanej baterii wszystko wrocilo do normy. Mam nadzieje ze ten problem sie nie powtorzy. Dzieki za pomoc.