Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips omnis 2 problem z słuchawką

25 Paź 2003 21:09 1260 7
  • Poziom 14  
    Probelm polega na tym choc słychawka jest zalogowana nie ma sygnału, a jak ktos dzwoni dzwonek jest tylko na bazie. Co to moze byc?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    nigdzie na baze nie ma przycisku wywołania słuchawki
  • Poziom 25  
    Witka!
    :arrow:almon
    Bardzo jesteś oszczędny w słowach.
    Skąd wiesz,że słuchawka jest zalogowana(nie znam tego modelu,czy ma wyświetlacz na którym to widzisz)?
    Czy aparat wybiera numery(wiem ,że nic nie słyszysz,ale to nie zanaczy,że Ciebie nie słyszą i że nic nie wybiera)?
    Czy jak aparat dzwoni (baza) to przyciskając: połączenie na słuchawce dzwonek milknie?
    Próbuje naprowadzić Cię na jakiś trop; może to tylko uszk. wkładka słuchawkowa i wyłączony dzwonek w słuchawce.
    Hej.
  • Poziom 14  
    telefon ma wyswietlacz klawiatura dziala prawidlowo. Sluchawka tez jest sprawna. na wyswietlaczu pokazuje lacznasc z baza (czyli ma lacznasc) nie ma poprostu sygnalu linii. Baza przyjmuje polaczenia (dzwoni tylko na bazie.
  • Poziom 25  
    Witka!
    Chciałbym Ci pomóc,ale Ty nie starasz się Sobie pomóc.
    Zadałem Ci konkretne pytania,ale twoje odpowiedzi są niejasne(oprócz pierwszego).
    Co to znaczy klawiatura działa prawidłowo,dodzwaniasz sie do kogoś,czy ten ktoś Cię słyszy.
    Piszesz,baza przyjmuje połączenia,a ja pytam czy słuchawka odbiera,przerywając dzwonienie(wiem,że nic nie słyszysz).
    I po raz wtóry piszę;może to jest uszkodzona wkładka słuchawkowa,która często jest wykorzystywana także jako przetwornik dzwonka.
    Przemyśl to i sprawdź wkładkę.
    Nic wiecej nie napiszę w tym temacie.
    Hej.
  • Poziom 14  
    Witam kolega chyba mnie nie rozumie. Wkładka słuchawkowa jest sprawna. Po wcisnięciu przycisku z narysowana słuchawką (dla niewtajemniczonych wejscie na linię) brak sygnału a po ok sekundzie wyłącza tryb wejscia na linie. Jakby wykrywał brak sygnału linii.
    Dlatego też nie może to być uszkodzenie wkładki słuchawkowej
  • Użytkownik usunął konto