Tak jak już mówił slavwek.ie
Ja powiem jak robiłem u siebie.
Ustawienia bass, treble na radiu na zero, cięcie przodu na wzmaku na około 80hz (im niższe cięcie tym szybciej zacznie pierdzieć z wooferów więc warto cięcia ustawić już na początku aby potem nie kombinować) skręcam gain na przód jak również gain na suba na zero.
Volume w radiu ustawiłem na 30/35 i powoli rozkręcam gain do momentu pojawienia się zniekształceń, wtedy minimalnie skręcam gain.
Teraz sub, ustawiam cięcie na 80hz i powoli odkręcam gain i siadam do auta aż ładnie mi się wszystko skomponuje ze sobą, tutaj jest już troche więcej zabawy bo każdy ma inny gust i jeden lubi wiecej drugi mniej basu. Do tego dochodzi BASS BOOST na wzmaku. Także strojenie suba to raczej kwestia indywidualna. Łatwiejsze zadanie mają osoby które posiadają 2 pary wyjsc na wzmacniacz w radiu bo mają regulację przód/sub, ja niestety musiałem zastosować rozdzielacz i raz nad tym posiedzieć troche czasu, odsłuchiwać i wszystko porządnie ustawić tak aby mi się podobało
