Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaka kamera Video?

themark 07 Kwi 2008 11:41 93732 181
  • #151 07 Kwi 2008 11:41
    tomi06
    Poziom 2  

Interesuje mnie kamera JVC GZ-HD7

http://www.skapiec.pl/site/cat/18/comp/190934

czy ktos wie gdzie mozna ja dostac w Krakowie ? W ogole gdzie w Kraku jest najlepszy sklep do zakupu kamer ?

Oczywiscie wszystkie sklepy "dla idiotow" typu Saturn, MM odpadaja gdzie kamera ta jest 2 tys drozsza niz normalnie..

• #152 07 Kwi 2008 15:22
    klisiu
    Poziom 11  

bendzi40 napisał:
    kupiłem sony 37 mi starczy,modele wyższe 51 cz 53 niczym sie nie różnią.
    za ta kase (680) myśle że warto:D

nowa za 680zl to nie majatek , i mam wrazenie ze faktycznie sony lepiej sie nadaje do kamer przynajmniej na tym poziomie cenowym .

tomi06 napisał:
    Interesuje mnie kamera JVC GZ-HD7

http://www.skapiec.pl/site/cat/18/comp/190934

czy ktos wie gdzie mozna ja dostac w Krakowie ? W ogole gdzie w Kraku jest najlepszy sklep do zakupu kamer ?

Oczywiscie wszystkie sklepy "dla idiotow" typu Saturn, MM odpadaja gdzie kamera ta jest 2 tys drozsza niz normalnie..

watpie zeby zakupil pan w normalnym sklepie taniej niz w sklepie online , a markety wlasnie charekteruzja sie tym ze maja duzo tansze rzeczy niz w innych sklepach , czyli jesli tam jest drogo to raczej nigdzie indziej nie bedzie duzo taniej . radze zamowic online ( naprawde to oszczednosc ) jesli kupuje pan na terenie polski to duzych problemow z gwarancja tez nie ma .

pozdrawiam

• #153 07 Kwi 2008 16:31
    tomi06
    Poziom 2  

W wielu sklepach online ta kamera kosztuje 4000-4500zl, podczas gdy w Saturnie jej cena to 5500zl (Krakow), a w Chorzowie - 7200zl...

Wypada spytac czy bardziej poprawnym haslem nie byloby MM "dla idiotow"..

• #154 07 Kwi 2008 17:49
    klisiu
    Poziom 11  

wedlug mnie za zaoszczedzone 3000zl mozemy miec juz porzadna wyprawke do kamerowania ( typu dobry statyw , dodatkowe aku , torba , lampa itd )

kupujemy kamere online za 4000zl i reszte rzeczy sobie spokojnie dokupujemy , podczas gdy w innych sklepach sam pan stwierdza ze jest drozej .

ciekawi mnie dlaczego niechce pan kupowac online ?
    to nic trudnego za przesylke placimy jakies 20-40zl kurierem oczywiscie co przy tych kwotach nie jest duzym wydatkiem towar otrzymujemy maksymalnie do 2-3 dni od zamowienia prosto do domu , i mamy klika tys taniej , radze sie zastanowic powaznie nad zakupami online .

a znalazlem ta kamerke na stronie MM " http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/produkty/wyszukiwarka/?product_id=42511 "

jednak cena nie jest podana ale na pewno numer telefonu jest jesli jest pan z krakowa to mozna zadzwonic i od reki powiedza cene kamery i problem rozwiazany , mozna tez sprobowac wyslac maila z zapytem o koszty .
    pozdrawiam

• #155 14 Kwi 2008 17:22
    TomaszRag
    Poziom 16  

Witam,
    Również chciałbym sobie zakupić kamere typu miniDV do użytku wszechstronnego, gdzie kwota oscyluje w granicach do 800zł.
    W gre wchodzą kamery nowe, jak i używane.

Co chciałbym kamerowac, rózne imprezy lokalne, domowe. Jazde motocyklem/rowerem (troche wstrząsów + wiatr). Zjawiska pogodowe. Po prostu taka amatorska kamera do wszystkiego za małe pieniądze.

Ważne by do kamery nie trzeba było dokupowywać jakichś kabli, żeby przegrać zdjęcia/film na komputer.
    Mam port IEEE Firewire w komputerze.

Tytuły z nowych:
    SONY DCR-HC27E - 698zł
    Panasonic NV GS80 - 714zł
    NV-GS90 - 900zł

Nieznam sie na kamerach.
    Prosze o porade.

PS. Ewentualnie może lekko przekroczyć 800zł

• #156 15 Kwi 2008 19:26
    klisiu
    Poziom 11  

TomaszRag napisał:
    Witam,
    Również chciałbym sobie zakupić kamere typu miniDV do użytku wszechstronnego, gdzie kwota oscyluje w granicach do 800zł.
    W gre wchodzą kamery nowe, jak i używane.

Co chciałbym kamerowac, rózne imprezy lokalne, domowe. Jazde motocyklem/rowerem (troche wstrząsów + wiatr). Zjawiska pogodowe. Po prostu taka amatorska kamera do wszystkiego za małe pieniądze.

Ważne by do kamery nie trzeba było dokupowywać jakichś kabli, żeby przegrać zdjęcia/film na komputer.
    Mam port IEEE Firewire w komputerze.

Tytuły z nowych:
    SONY DCR-HC27E - 698zł
    Panasonic NV GS80 - 714zł
    NV-GS90 - 900zł

Nieznam sie na kamerach.
    Prosze o porade.

PS. Ewentualnie może lekko przekroczyć 800zł

witam . to tak jesli nie zalezy panu na pieniadzach to wybieram ostatnia opcje panas gs 90 ale jesli zalezy na kasie to tak .

wybieramy panasonic gs 80 na pewno znajdziemy ponizej 700zl zaraz poszukam gdzies ,

a teraz dlaczego
    w niedziele bawilem sie tym sony i jesli chodzi o jakosc to moj panasonic gs 17 ma taka samo jakas a moze i nawweet troche lepsza
    a panasonic gs80 jest lepszy od gs 17
    nastepnie panasonic ma optyczna stabilizacje obrazu co daje mu duzy plus oraz posiada wiekszy zoom

jedyny plus jaki przechodzi an strone sony to lepsza wytrzymalosc baterii .

co do panasonica gs 80 a gs 90 roznica hmm generalnie tylko w zoomie i wygladzie zewnetrznym ( prawdopodobnie gs 90 utrzyma sie dluzej na rynku ale to tylko moje przypuszczenia ) lecz nei wiem czy oplaca sie doplacac 200zl za to zeby miec lepszy zoom o kilka razy ( ja bym wolal wydac te pieniadze na statyw)

teraz kwestia używanej kamery a nowej .
    powiem tak ( sam zakupilem uzywana kamere za 370zl z przesylka ) nowa kosztowalaby mnie 800zl w euro agd przeczuwam ze nagrane nia bylo maksymalnie 60min czyli jedna kasetka i pozniej lezala w szafie .
    i tu szczerze naklaniam do zakupu uzywanej kamery bo naprawde wiekszosc ludzi nagra maksymalnie 1-5 kaset 60 minutowych i kamera lezy w szafie , ale tez z tego co sie orientuje ciezko jest zakupic kamere uzywana ponizej 300zl - ceny wachaja sie miedzy 300-500zl a od 550zl jak dobrze poszukamy to znajdziemy jakas nowke wiec to kwestia samemu do rozstrzygniecia . sprobuje jeszcze dodac linki do kamer w dobrych cenach . pozdrawiam

linki do kamer jakie znalazlem w najkorzystniejeszej cenie
    http://www.ceneo.pl/1204196
    panasonic gs90 w bardzo kozystnej cenie 788zl ( mysle ze warto )

http://allegro.pl/item342934084_kamera_sony_dcr_hc27e_nowa_.html
    sony hc27e za 599zl

i
    panasonic gs 80 jednak nie udalo mi sie znalesc ponizej 700zl ( pomylka z gs60 )
    http://www.ceneo.pl/401159
    wiec cena jaka byla 705zl

• #157 15 Kwi 2008 21:26
    TomaszRag
    Poziom 16  

Po pierwsze jaki ja Pan ;)
    Tomek jestem, dzięki za odpowiedź.

Na pieniążkach to mi jednak zależy i na zoomie, bardziej niż na zoomie.
    W takim razie z nowych to chyba by ten Panasonic GS80 wystarczył, tylko ze ja bym wolał zaoszczędzić na używanej ;).

Z używanych zakończonych znalazłem:
    Sony DCR-HC27E - 355zł
    NV-GS37EP-S - 650zł
    Samsung VP-D305i - 366zł
    Samsung VP-D30i - 320zł

Można wiedzieć jaką kamere kolega kupił za 370zł? ;)
    Zadowolony z jakości filmów i wogóle ogólnie z całej kamerki?

• #158 15 Kwi 2008 21:41
    klisiu
    Poziom 11  

TomaszRag napisał:
    Po pierwsze jaki ja Pan ;)
    Tomek jestem, dzięki za odpowiedź.

Na pieniążkach to mi jednak zależy i na zoomie, bardziej niż na zoomie.
    W takim razie z nowych to chyba by ten Panasonic GS80 wystarczył, tylko ze ja bym wolał zaoszczędzić na używanej ;).

Z używanych zakończonych znalazłem:
    Sony DCR-HC27E - 355zł
    NV-GS37EP-S - 650zł
    Samsung VP-D305i - 366zł
    Samsung VP-D30i - 320zł

Można wiedzieć jaką kamere kolega kupił za 370zł? ;) Zadowolony z jakości filmów i wogóle ogólnie z całej kamerki?

raczej nie bawilbym sie w kupno samsungow tzn nie mialem z nimi stycznosci wiec nic o nich nie powiem ale z tego co wiem to w tej cenie tylko sony i panasonic takie moje zdanie ,
    ja zakupilem jakies pol roku temu panasonica gs17 i powiem swoje wrazenia
    wogole wiadomo jak to przed zakupem mialem oczekiwania nie wiadomo jakie :D cyfrowa to wogole itd nagralem pierwszy rzeczy ( jezdze na desce wiec nagrana byla jazda ) i nie posiadalem jeszcze karty firewire wiec musialem odtworzyc kasete na TV , po odtworzeniu na tv bylem mile zaskoczony jakos mi sie bardzo podobala , lecz po przyjsciu karty FW i zgraniu nagrywek na komputer bylem zalamany 2 dni :D poniewaz 6 sekund filmu zajmuje 20mb czyli prosty rachunek 1min to 200mb a jakos nie zachwyca , nie patrzac na nic napisalem do kolegi ktory zakupil nowke panasonica GS 80 przeslalem mu moje nagrania a on stwierdzil ze jakos ma taka sama i nie jest w stanie nic z tym zrobic .
    tutaj zwracam uwage na to ze za takie pieniadze nigdy nei otrzymamy jakosci jak z kamer ktore kosztuja nawet uzywane 3-5 tys zl chociaz sam sciagnol film ktory fakt faktem 20 min zajmowalo 200mb ale wiem ze byl nagrywany kamerami wartymi 10 tys lub wiecej i dopiero po jakims czasie uswiadomilem sobie ze moje nagrywki nie sa tak bardzo zle :D i z czasem jak pogoda sie poprawiala bylo lepsze slonce to i filmy lepiej wychodzily uuuuhuhu rozpisalem sie D: ale zmierzam do tego ze

po 1. wszystkie kamery do 1000zl maja ta sama jakosc roznia sie tylko zoomem i stabilizacja obrazu ( cyfrowa albo optyczna ) .
    po 2. 650zl za uzywana kamere nie ma takiej opcji .

zaraz poszukam czegos uzywanego

tutaj moja kamerka teraz jzu stoi nisko
    http://allegro.pl/item343413269_kamera_panasonic_nv_gs17_ep_s_minidv_bcm.html

panasonic gs60
    http://allegro.pl/item347669775_okazja_kamera_panasonic_nv_gs_60.html
    za ta cene mysle ze warto

noi to by bylo na tyle przynajmniej narazie . pozdrawiam

• #159 17 Kwi 2008 14:19
    TomaszRag
    Poziom 16  

Doszedłem do wniosku, że poszukam używanej:
    - Sony DCR-HC27E
    - Panasonic GS 80

Jednak brak stabilizatora w GS-60 nie przekonowuje mnie do kupna.
    Tylko czekać na konkretne aukcje.

• #160 04 Maj 2008 01:59
    g-sus
    Poziom 9  

Witam!
    Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Planuję bowiem zakup handycama z HDD (inne opcje nie wchodzą w grę). Kamera ma zasadniczo kręcić głównie imprezy w klubach. Warunki można sobie wyobrazić :D Światło w zasadzie żadne, albo często zmieniające kolory, często stroboskop, etc... Byłaby to moja pierwsza kamera w życiu :| więc moje doświadczenie z owym sprzętem jest absolutnie zerowe :cry: Zależy mi też na tym, żeby nie wydać na tę zabawkę rocznej pensji :wink:

Przeglądając różne oferty znalazłem sobie takie oto produkty i prosiłbym o jakieś porady:

JVC MG334
    JVC GZ-MG130EK HDD
    JVC MG330
    Hitachi DZHS300E
    Sony SR35

Pozycja ostatnia pasuje mi najmniej cenowo :D

Hitachi jest hybrydą HDD/DVD - nie wiem sam czy to dobrze czy źle... W każdym razie mogę ją mieć najtaniej z nich wszystkich.

Aha! Oczywiście nie ograniczam się do tych modeli - to przykłady! Jeśli macie jakieś swoje propozycje - SUPER! Bierzcie tylko, proszę, pod uwagę warunki oświetleniowe w jakich kamera ma pracować...

Z góry serdecznie dziękuję za cenne wskazówki!

• #161 04 Maj 2008 03:05
    forumelektronika
    Poziom 15  

Większość sklepów takich jak awans zaopatruje się w online z pocztą do domu.
    Szukają przedewszystkim taniej rzeczy.
    Sądze że ten sam model jeśli jest tańszy to pewnie był produkowany na rynek tanich marketów i na pewno jest gorszy.
    Na rynku jest pełno nie sprzedanego w niemczech badziewia które teraz wchodzą na rynek polski z opóżnieniem.
    Można kupić kraka z marketu i być pewnym że jest z chin czy z tamtych okolic i na pewno w niemczech stoi jako nowość tak samo jak w polsce.
    Ta kamerka to lepiej zainwestować w dobry sprzęt niż dawać zarobić firmom no name które i tak ładują te same środki ale niestety coś za coś, nigdy nie do końca wszystko jak ma być.
    Skoro tańsze to gorsze, przekonałem się na wielu LCD i wcześniej Slimie Samsunga w sumie większość tych tańszych miała złą liniowość pionową zniekształconą soczewką przed kineskopem.

• #162 17 Maj 2008 22:14
    MAREKXX1299
    Poziom 9  

Witam!

Ja mam zamiar kupić kamere z HDD, moje typy to SONY DCR-SR55E lub JVC GZ-MG465. Czy ktoś wie coś o tych kamerach która wybrać? a moze macie jakies lepsze typy w przedziale cenowym do 1800zł i prosze nie pisać że miniDV są lepsze czy coś w tym stylu. Zdecydowałem się na HDD tylko nie wiem który model lepszy, sony prawdopodobnie słabo nagrywa w ciemniejszych pomieszczeniach 8 lux natomiast o JVC mam brak danych a z koleji JVC podobno ma słaba stabilizacje obrazu i bądź tu mądry?

• #163 09 Cze 2008 23:03
    Jan Chocianowicz
    Poziom 10  

Jak czytam panowie - która kamera lepsza i co ma na wypasie, to przypomina mi się historia o wielbłońdzie który
    jest wyposażony we wszysto żeby wędrować przez pustynię - ale mieszka w zoo.Filmuję od 30 lat i jest to ciekawe hobby ale wymaga wiedzy, kamera żle ustawiona nieda żadnego efektu ,a im droższa tym gorzej.Żeby otrzymać dobre barwy to 1.balans bieli + właściwe oświetlenie .Kamery amatorsie (obecnie wszystkie) są małe i to jest wadą każdej bez względu na markę.

• #164 28 Cze 2008 23:25
    pogar
    Poziom 10  

Witam

Chcialbym kupic kamere. Kryteria:
    * malutkie rozmiary (do torebki , do kieszeni)
    * porzadna
    * dane moge zgrywac bardzo czesto wiec moze byc nawet tylko na karty pamieci
    * w miare przyzwoite zdjecia.

Bede jej uzywac na wycieczk / wyjazdy z moimi dziecmi.
    Beda nia robil filmy i zdjecia, mniej wiecej 50% tego i 50%. Filmy i zdjecia nie musza powalac jakoscia. 3MP mi wystarcza, zas moj obecny aparat filmy robi kiepskie (320x240). Stad chcialbym miec kamere.

Jesli bede wiedzial ze bede robil glownie zdjecia - wezme z soba aparat. Jesli jedno i drugie - chcialbym brac kamere.

Co radzicie? Koszt do 1500 zl ,ale jesli w tym przedziale nic nie ma sensownego to chetnie poslucham ile musze miec by cos rozsadnego kupic :)

z gory dziekuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam

• #165 29 Cze 2008 11:10
    billixp
    Poziom 10  

Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem że jednym z głównych kryteriów jest wielkość. Zobacz na kamerę Panasonic SDR-S150 którą można już kupić jak piszą tutaj za 1680 zł więc trochę ponad ale wydaje mi się że jeszcze do przełknięcia.

• #166 04 Lip 2008 17:10
    credki
    Poziom 12  

Witam!
    Poprosiła mnie dzisiaj ciocia żebym znalazł jakąś kamerke dla jej chrześniaka na 18-ste urodziny. Jaka kamera wg Was bedzie najleprza. Pole manewru jakie dostałem to 1000 zł. Nie mam wymagań co do typu nośnika, może być na kasety, DVD, karty, wszystko jedno, ważne żeby nie był to aż taki staroć, mała, łatwa w obsłudze i w miare mała.
    Z góry dziękuje Wszystkim za pomoc.

• #167 04 Lip 2008 19:30
    pogar
    Poziom 10  

dziekuje za porade. ogladalem ja i rzeczywisscie jest malutka. to chyba jest to :-)

• #169 15 Lip 2008 11:00
    Cez C
    Poziom 1  

Witam!
    Chciałbym kupić kamerę cyfrową do 1200zł relatywnie do 1500zł.
    Najbardziej mnie interesuje posiadanie przez kamerę wejście oraz wyjścia DV ,oraz 100% gwarancji ,że mogę nagrywać za pomocą kamery to co się dzieje na pulpicie komputera.
    Z tego co przeczytałem kamera mająca wyjście DV ma taką możliwość jednak z drugiej strony są kamery posiadające blokadę która blokuje nagrywanie komputera/pulpitu ,nawet wtedy gdy to wyjście istnieje.
    W ogóle jestem w kropce.

• #171 15 Lip 2008 22:02
    rbrus
    Poziom 14  

Cez C i informacje dla innych, jeśli kogoś to interesuje, przez 3tygodnie szukałem informacje o tym jaką kamery wybrać w granicach 1500zł. Szukałem czytałem i męczyłem ludzi dziwnymi pytaniami. Już dokonał wybór i z chęcią pomogę Wam swoimi przemyśleniami.

Jakoś kamer w dniu dzisiejszym od najlepszych do najgorszych: Canon, Panasonic, Sony, Jvc i inne...

W tym przedziale cen można znaleźć dwie sensowne kamery JVC GZ-MG465BEZ i Sony DCR-SR55E.
    Chciałem kamerę mała poręczną, z twardym dyskiem, żadne na kartę pamięci czy płyty DVD, dysk to najlepsze rozwiązanie. Czym się różnią są bardzo podobne, o tyle że JVC ma większy dysk 60GB (sony 40gb) i inny wygląd.
    Teoretycznie różnią się zoom'em ale uwierzcie mi że zoom ponad 10x to chwyt marketingowy, nie mówiąc że przy zoomie 40 razy (sony oferuje 25x) ktoś utrzyma tak stabilnie kamerę że z kamerujemy to co chcemy, kamerując oko przy takim zbliżeniu z kamerujemy kawałek czoła, ucha, oko, kawałek polika i pewnie nosa. Jednak zdecydowałem się na sony, troszkę tańsza, lepsza firma, zakładam że lepsze wykonanie, jak przyszła na dzień dobry po otwarciu instrukcji wyczytałem że przy upadku kamera korzysta z wbudowane czujnika i przerywa zapis i odłącza dysk, chroniąc dysk przed zniszczeniem na jakąś sekundę. Jak upadnie znów to na dwie sekundy, jak jeszcze raz to wyłącza na stałe dysk i nagrywanie - jakoś tak ale to ważna sprawa przydatna funkcja. Po za tym ma bardzo wygodne menu, sam się zdziwiłem jak łatwo i szybko śmigać po tym menu, wygodna w ręku, łatwa w obsłudze sporo dodatkowych funkcji, jak oddzielny przycisk na tryb nocny. Ładnie upakowana, wszystkie wejścia są tak umieszczone żeby nie powiększać rozmiarów kamery, w innym miejscu gniazdko zasilania, w innym USB w innym coś tam itp... Super! Jest także stacja dokująca. Wracając do menu ani trochę się nie tnie, kamera jest bardzo szybka, jest przycisk 'quick on' którym przełączamy kamerę w tryb uśpienia żeby nie tracić baterii, po ponownym kamera się budzi i dalej nagrywa, czas tego budzenia to sekunda! Sami oceńcie jak to wszystko świetnie działa. Można też dołączyć oprócz dysku, kartę pamięci jak zabranie miejsca. Sony i JVC dają kable do podłączenia do telewizora jednak sony daje zwykły kabel 3 pinowy (stereo sound (dźwięk stero) + video (obraz)) oraz dodaje przejściówkę z 3 pinów na euro złącze, mój telewizor nie posiada tych 3 wejść i posiada tylko Euro więc super uniwersalne rozwiązanie (można taką przejściówkę kupić na rynku za 10zł) ale nie o to chodzi, chodzi o to że to porządna firma. Dużo napisałem i dużo mógłbym napisać więc podaję linki do stron z informacjami poniżej. Aha i bym zapomniał JVC daje 2 lata gwarancji, sony rok, jednak sony daje możliwość rozszerzenia gwarancji na trzy lata (kolejne dwa) za 120zł. I wychodzi że w tej samej cenie (sony jest tańsza) dostajemy dobrze wykonany sprzęt z gwarancją na 3 lata.

JVC: http://www.jvc.pl/product.php?id=GZ-MG465BEZ&catid=100015

SONY: http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?pr...L&imageType=Main&category=SDH+Hard+Disk+Drive

Inne kamery dla mnie nie istnieją, a sony rządzi, pozdrawiam

• #172 25 Wrz 2008 15:27
    toptuning
    Poziom 11  

krzychoo86 napisał:
    mam pytanie odnosnie kamery http://www.elektronicznyswiat.pl/index.php/produkt,106203 JVC GR-D815. Czy kupowanie produktu za tak niska cene jest wyrzuceniem pieniedzy, czy bedzie w miare uzytecznym sprzetem?

Kupiłem właśnie taką i jestem zadowolony.Dla mnie jako amatora jest zupełnie wystarczjąca.Przydatne funkcje to np.Redukcja szumu wiatru.

• #173 19 Paź 2008 18:15
    MluMlu
    Poziom 18  

Witam ja też planuje kupić kamerkę HD zastanawiam się nad zapisem pomiędzy SDHC a twardym dyskiem.

Planowana kwota do 2500. Nagrywać będę minimum raz w tygodniu.

Potrzebuje czegoś niezawodnego przede wszystkim, bym nie musiał chodzić co miesiąc do serwisu na gwarancji.

Zastanawiam się nad następującymi modelami:

Sony HDR-CX11
    Panasonic HDC-SD9
    Sony HDR-SR10E HDTV HDD 40GB

Pozdrawiam dziękuję za pomoc.

• #174 11 Lis 2008 20:00
    norbi123
    Poziom 11  

Moja canon MV 300 to juz zlom tez dalem 4100 .Chodzila tylko 4 lata i padlo cos co kosztowalo ponad 800zl .

• #175 06 Gru 2008 20:21
    blackangel23
    Poziom 9  

Jaką polecacie kamerę do nagrywania meczy piłkarskich w celu późniejszej analizy

• #176 07 Kwi 2009 14:02
    Usunięty
  • #177 15 Kwi 2009 18:50
    prade
    Poziom 9  

Mam pytanie. Jaki nośnik w kamerach jest najlepszy. Mam zamiar kupić kamerkę ale nie moge zdecydować się jaką. Moze ktoś podpowie tez jaka jest dobra matryca .(kamerka dla amatora+)

• #178 15 Kwi 2009 19:02
    Usunięty
  • #179 28 Lip 2009 18:40
    kordian002
    Poziom 9  

a sa kamerki do 200 złotych na motor (kask) i nienajgorsze nie chodzi mi super jakosc tylko zebym ni jeździł z gigantyczna maerka na głowie chodzi mi o w miare małą i jak najtańszą
    rzaden zoom mi nie jest potrzebny tylko zeby w razie wypadku muc sie wyprzec winy jak ktos mi droge zajedzie

• #180 18 Lut 2011 12:18
    multielektron
    Poziom 2  

Ja mam kamerkę sony DCR-SX33, jestem z niej bardzo zadowolony, ale co raz częściej mam ochotę na coś lepszego, co nagrywałoby w formacie HD. Ostrzę zęby na Sony HDR-CX115, bo ma świetne opinie w necie, no i chcę zostać przy soniaku ze względu na to, że z tej, którą mam jestem bardzo zadowolony, do tego teraz sony ma super forum na którym są filmy instruktażowe dla amatorów. Już zacieram ręce na mojego nowego Hd-czka.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson