Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IE: paski narzędzi

ELGreco 26 Oct 2003 16:34 1836 10
    ELGreco
    Level 13  
    Gdzie jest zapisana lista pasków narzędzi InternetExplorer?

Jak można ją edytować?

Jak usuwać elementy z takiej listy?

Jak ustawić, który ma być aktywny, a który nie?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Robiot
    Level 13  
    Wszystko działa bardzo podobnie ajk w Wordzie. kto szuka ten znajdzie. Tylko trochę zaineresowania....
    ELGreco
    Level 13  
    Ale jak edytować listę dostępnych pasków?!!

To chyba ustawia się w windowsie ...
    apstynent
    Level 22  
    no a jakie jeszcze chcesz paski narzędzi orócz tych które tam są dostępne? ja mam jeszcze zainstalowany google toolbar i tyle, przecież przyciski wytnij/wklej i tak ci sie do niczego nie przydadzą

przecież z ustawianiem wszystko jest dostępne tam gdzie opisał ci to Tremolo
    ELGreco
    Level 13  
    Widok->Paski narzędzi:
    -przyciski standardowe
    -pasek adresu
    -łącza
    ... itp.

To jest lista, którą chciałbym umieć zmieniać. Ona obowiązuje również w oknach katalogów. Nie interesuje mnie "dostosuj", służące do dodawania przycicków w stylu: wstech, naprzód, razem czy osobno :).

Wiem, że można dodawać i odejmować jej elementy, bo np. Norton Antyvirus się tam pojawia, co mnie cieszy w przeciwieństwie do innych programów-śmieci, które pakują się tam gdzie ich nie proszą :not: .
    Zbynia
    Level 31  
    to nie właź na głupie strony to nic ci się tam nie właduje......
    możesz edytować to co ci napisali koledzy wyżej i koniec....
    reszta to zabawa rejestrem i nie tylko ......
    ELGreco
    Level 13  
    Właśnie o taką zabawę mi chodzi!

A poza tym ja chce posprzątać bałagan po kimś.
    apstynent
    Level 22  
    to ja już nic nie rozumiem: napisz dokładnie co chcesz wywalić (bannery erotyczne, reklamę najnowszego depilatora, czy co?)
    jeśli chodzi co o rejesrt to najlepiej zapuść Ad-aware 6.0 (usuwa szpiegów, reklamy i inne pierdoły z dysku i rejestru) albo spróbuj poszukać coś innego co oczyszcza rejestr ze zbędnych śmieci
    ELGreco
    Level 13  
    To jest jakaś wyszukiwarka. Odznaczanie jej paska nic nie pomaga, bo po wczytaniu jakiejkolwiek strony pasek powraca.