Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-32PS12p nie włącza sie pulsuje dioda

23 Cze 2007 20:16 4361 5
 • Poziom 15  
  Witam.Mam panasonica tx-32ps12p ,po włączeniu włącznikiem sieciowym tylko pulsuje czerwona dioda ,po odpięciu +B od transformatora i obciążeniu żarówką zasilacz pracuje poprawnie czyżby trafo impulsy h na tranzystorze ok ,tv dopiero co po gwarancji, może ktoś spotkał się z takim przypadkiem i coś podpowie .W tej chwili nie mam testera żeby sprawdzić trafo .Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dzięki pozdrawiam.

  Regulamin forum mówi:

  11. W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji. W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).

  [_P_]
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 28  
  Witam kondensatory w kolektorze hota sprawdzone i czy na pewno hot jest dobry radzę podstawic drugi bo właśnie dzisiaj sie naciąłem w takim 3 letnim panasonicu 29 cali pod napięciem świrował a jak wszystko ok to będzie trafo.
 • Spec od TV
  Witaj!
  Niekoniecznie trafopowielacz od razu , choć nie wykluczone , może coś go obciąża do sprawdzenia diody,może zwarta i daje taki efekt , najlepiej odłączać po kolei obciążenia.
 • Poziom 15  
  Witam. Jednak to trafo po wyjęciu widać pod spodem pęknięcie i jakby coś brązowego wychodzące z pęknięcia .

 • VIP Zasłużony dla elektroda
  1. Rękojmia!
  2. Trafo do wymiany!

  PS.Popraw temat postu bo trafi on do kosza!
 • Poziom 15  
  Witam.Wymiana trafa iregulacje wtrybie serwisowym przywracają tv do sprawności .Dziękuję wszystkim za pomoc temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam.