Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock Samsung X200

23 Cze 2007 22:29 11241 11
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem. Zdjęłam simlocka za pomocą kodu. Powiodło się, ale jednak zmieniłam zdanie i chcę powrócić do starego operatora. Jednak nie mogę. Teraz wygląda na to, że simlocka mam na starego operatora. Co robić?

Podpowiadam, że odpowiedz typu "postępuj tak samo jak przy zdejmowaniu simlocka wcześniej" nic nie da, bo przy włączaniu telefonu z karta z starego operatora nie wyskakuje komunikat "Zła karta" tylko "Blokada SIM, wpisz hasło" i wklepanie kodu nie jest możliwe.

POMOCY !!! :cry:
  • Poziom 23  
    Udaj się do serwisu w celu zdjęcia blokady.
    Telefon musi zostać podpięty pod box. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Hmm ... rozumiem, że będę obciążona kosztami, tak? Za zdjęcie blokady?

A czy przypadkiem nie złamałam umowy w jakiś sposób? I czy nie będzie żadnych konsekwencji ...

Nie da się inaczej ??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Nie straszczie:D. zawsze mozna założyć simlocka na siec w której był kupiony i nikt w serwisie gwarancyjnym nie docieka czy było coś robione czy nie aby tylko sim był na macierzystą sieć koszt założenia takiej blokady równy jest jej zdjęciu - niestety w serwisie jest to usługa platna
  • Poziom 10  
    Skoro można ściągnąć simlocka za darmo, dlaczego nie można by było go założyć?
  • Poziom 10  
    Naturalnie .. Dlaczego nie miałabym skorzystać jeśli byłoby to możliwe.
  • Poziom 26  
    A próbowałaś założyć smoka za pomocą tego samego sposobu z którym założyłaś na inną sieć :)
  • Poziom 10  
    Lex .. przecież pisałam w drugiej części mojego pierwszego postu. Nie da rady ...

Ktoś może ma jeszcze jakieś rady? :)
  • Poziom 10  
    Powtarzasz się stary .. ale chyba tak zrobię :)
    Dzięx :|