Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony DI-514. Nie można nawiązać połączenia. Czy da się naprawić?

25 Cze 2007 11:52 1618 6
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich. Wpadł mi w ręce ostatnio uszkodzony router DI-514. Problem polega na tym, że po podłączeniu zasilania nie można nawiązać z nim połączenia, a dioda power oraz status w ogóle sie nie zapalają tylko cały czas miga dioda WLAN. Po rozkręceniu i wstępnych oględzinach części wyglądają na dobre. I tu zwracam się do was z prośba o pomoc w naprawie, o ile oczywiście da się coś zrobić i jeśli to się będzie opłacało. Z góry dziękuję :)

Trochę pogrzebałem w nim i teraz wywnioskowałem,że padnięte jest coś na porcie WLAN, ponieważ udało mi sie połączyć po przez swich'a z netem czyli kabel do neta podpiąłem do portu 1 a kabel do swojego kompa pod 2 i net działa i diody tez mrugają a także świeci się dioda od zasilania
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Witam!
    Mam dokladnie ten sam problem z ruterem di-514. Niewiem co zrobic. Pomozesz?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Najprawdopodobniej ma uszkodzony firmware.
    Przeprowadzony test sprawdza tylko działanie wbudowanego switch'a.
  • Poziom 12  
    A można wgrać nowy firmware w domowych warunkach jeśli nie mogę się z nim połączyć przez przeglądarkę?
  • Poziom 2  
    witam. potrzebuje pomocy w ustaleniu nazwy elementu który znajduje sie na płycie główne routera DI-514, w moim niestety był nie czytelny z powodu spalenia. na zdjęciu PCB tego routera zaznaczone jest czerwonym kółkiem miejsce w którym znajduje sie ten element. jest to rewizja A3. ale moze w innych rewizjach tego routera też jest w tym miejscu.
    jeśli ktoś posiada taki router i może sprawdzić nazwe tego elementu to prosze o pomoc
    pozdrawiam

Uszkodzony DI-514. Nie można nawiązać połączenia. Czy da się naprawić?
  • Poziom 2  
    Dzięki bardzo. konkretna odpowiedz :)