Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

programowanie SATEL CA64 z komputera

26 Cze 2007 15:25 4185 1
  • Poziom 14  
    Witam ,

mam pytanie jak połączyć się z tą centralą za pomocą komputera , aby ja na nowo zaprogramować?.

Programowałem CA10. Ale tutaj DLOAD nie podpowiada co robić.

Nie wiem jak wzbudzic centralę do komunikacji z komputerem. Ściągnąłem instrukcję ze strony SATELA , ale dla mnie jest rochę niezrozumiała.

przy CA10 jest prosto. Odpalam program w komputerze na programatorze FS115 , i centrala wchodzi w tryb programowania przez komputer . A tutaj nie wiem.

Muszę zresetować wszystkie ustawienia centralki i zaprogramować ją na nowo.

Dzięki za pomoc

pozdrawiam
  • Poziom 41  
    w CA64: [kod instalatora]* szukasz kursorami "downloading", naciskasz #, na wyświetlaczu masz "start DWNL-RS", ponownie naciskasz # i masz połączenie.
    Jeśli nie możesz wejść w tryb instalatorski to pewnie masz zablokowany dostęp serwisu. Odblokowanie - [kod główny]* szukasz "dostęp serwisu", naciskasz # i wpisujesz ilość godzin na jaką serwis ma być udostępniony. Kończysz wciskając # ponownie.
    Mimo wszystko, jeśli centrala była wcześniej programowana z innego komputera będzie trzeba wpisać inne identyfikatory centrali i komputera lub można też wykonać restarty wszystkiego - z klawiatury w trybie serwisowym - przywróci to centralę do stanu fabrycznego.