Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telefon duliniowy - analog/ISDN - System/ISDN

octon 27 Cze 2007 12:30 1695 3
  • #1 27 Cze 2007 12:30
    octon
    Poziom 2  

Witam,

Poszukuję telefonu do którego można podłączyć dwie linie na raz, interesuje mnie opcja 1 linia analogowa, 2 ISDN lub 1 ISDN 2 Systemowa linia siemensa.

Czy istenieje wogóle taki firk? :)

Pozdrawiam
    Piotrek

• #2 27 Cze 2007 21:43
    PICIA
    Poziom 33  

nie słyszałem o takim modelu chyba ze masz centralke isdn

• #3 28 Cze 2007 09:02
    octon
    Poziom 2  

Witam,

Dzięki za odpowiedź.

mam na biurku dwa telefony, jeden podpięty do centrali siemensa (systemowy) ale moze być również analog, a drugi podpięty do bramki GSM na ISDN. Zastanawiam się czy nie dałoby się go zastąpić jednym telefonem.
    Byłoby to możliwe gdyby zmienić bramkę ISDN na analogową, ale niestety to jest niemożliwe :( nie mam również dostępu do centrali bo inaczej podpiołbym bramkę do centrali i już :)

Pozdrawiam
    Piotrek

• #4 29 Cze 2007 16:07
    Jack14
    Poziom 37  

Kiedyś były takie urządzenia (możliwe że jeszcze do kupienia) które sygnał S0 z ISDN zamieniały na 2 porty analogowe.
    Pisałeś że nie zależy Tobie na telefonie systemowym Siemensa wówczas możesz zastosować telefon dwu liniowy np. starego poczciwego Panasonica KX-T3250.
    O informacji kto dzwoni, koszcie połączenia nie muszę chyba pisać bo to wszystko stracisz jeśli wybierzesz takie rozwiązanie.

ps

podłączenie bramki do centrali jest najlepszym i najtańszym rozwiązaniem (pod warunkiem że centralka ma wolne porty ISDN).

Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME