Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Samsung HT-DS420 - nowy laser nie czyta płyt

27 Cze 2007 13:00 3331 4
  • Poziom 26  
    Witam
    Jest to model HT-DS420. Laser nie czytał płyt więc kupiłem nowy i wstawiłem go, oczywiście zworkę zdjąłem, ale nie czyta ani dvd ani cd.
    Czy jest jeszcze coś odpowiedzialnego za odczytywanie płyt? Laser świeci.
  • Poziom 14  
    Gdzie kupiony był czytnik laserowy? Naprawiałem tego chyba z 10 sztuk i za każdym razem w każdej sztuce wymieniałem po kilka sztuk na 5 zakupionych jeden chodził, wszystkie zakupione w poltronicu, sytuacja tak powtarzała się kilkakrotnie.
    Jeśli jest możliwość podłożenia z czegoś innego warto podłożyć.
  • Poziom 26  
    Właśnie kupiłem w poltronicu, pokręciłem troche podkówkami i płyty dvd już czyta ale cd i mp3 nie odczyta za pierona.
  • Poziom 23  
    Nie baw sie w krecenie w nowym laserze - nowy po wymianie i zdjeciu zworki czyta i juz - jesli nie działa uwazaj go za uszkodzony i reklamuj. Nie przyznawaj sie ze w uszkodzonym kreciłes potencjometrami od prądu lasera, bo nie uznają reklamacji. Najlepiej jakby udało ci sie zeby ci zwrócili kasę za towar i wtedy kup laser w innej firmie - mnóstwo ludzi sie wypowiadało tu na forum ze w poltroniku sprzedają niesprawne rzeczy a najwiecej laserów.
    Pozdrawiam Michał.
    Ps sprawdź stan soczewki moze byc zmatowiona lub porysowana laser moze byc zakurzony w środku w wyniku złego składowania itp..głowice laserowe to bardzo delikatne rzeczy szczególnie teraz gdy są tak badziewnie wykonane (plastikowa optyka) niektóre plastikowe soczewki mozna zniszczyc np IPĄ tak bardzo polecaną do czyszczenia optyki :cry: .
  • Poziom 26  
    Ok. Zostawie to w spokoju i będe reklamował może coś z tego wyjdzie. Dzięki za zainteresowanie.