Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakiej firmy akumulatorki R6 AA do auta sterowanego zdalnie?

ravnadzi 28 Cze 2007 17:22 1290 6
  • #1 28 Cze 2007 17:22
    ravnadzi
    Poziom 9  

Witam.
    Ostatnio z szafy wygrzebałem samochód sterowany radiem.
    Wchodzi do niego 8 baterii AA (R6).

Z tego co pamiętam, jak kiedyś miałem akumulatorki Varta to jeździł na nich około 50minut, na bateriach niewiele dłużej.

Więc wymyśliłem że kupię 8 akumulatorków z ładowarką.
    Mam na to około 100zł.

Myślałem nad Energizer lub Duracell, ale pojawiły się także głosy o GP, Hama i Sanyo.

Energizera i Duracella nie znalazłem na allegro większych niż 2650mAh.

Na akumulatorkach której firmy pojeżdżę najdłużej?
    Słyszałem, że po jakimś czasie akumulatorki tracą swoje właściwości i wystarczają na krótszy czas - która marka oferuje najdłuższą żywtoność ?

Będę wdzięczny także za wskazanie takich akumulatorków na allegro.[/youtube]

• #2 28 Cze 2007 17:27
    deseng
    Poziom 22  

Trudno wypowiadać mi się na temat każdej marki, bo nie testowałem wszystkich, ale z dotychczasowych doświadczeń mogę polecić GP.

• #3 28 Cze 2007 18:29
    ravnadzi
    Poziom 9  

deseng napisał:
    Trudno wypowiadać mi się na temat każdej marki, bo nie testowałem wszystkich, ale z dotychczasowych doświadczeń mogę polecić GP.

Zdaję sobie sprawę z tego, że mało jest takich osób, które używały wszystkich marek.

Będę wdzięczny za kazdą opinię.

A może ktoś ma wyniki jakichś testów...

I jeszcze jedno - jakiej firmy kupić łądowarkę do tych akumulatorków?

• #4 29 Cze 2007 18:16
    DarekBytom
    Poziom 17  

Osobiście mogę Ci polecić akumulatorki kilku firm tj. Philips , GP , Sanyo ( oznaczenie na akku HR , również o tego proucenta kupują Durecell i Energizer.) )00sobiście używam "kupę" lat stare poczciwe GP 700mAh NiCD , oraz ostatnio nabyłem Philipsy 2300mAh NiMh , i póki co pracują rewelacyjnie . Wiadomo , im bardziej znany producent tym produkt powinienen być bardziej trwały . Do tego warto pomyśleć o jakiejś lepszej ładowarce z funkcją Delta V , która zapewni prawidłowe ładowanie akumulatorków.

• #5 29 Cze 2007 19:49
    ravnadzi
    Poziom 9  

DarekBytom napisał:
    Osobiście mogę Ci polecić akumulatorki kilku firm tj. Philips , GP , Sanyo ( oznaczenie na akku HR , również o tego proucenta kupują Durecell i Energizer.) )00sobiście używam "kupę" lat stare poczciwe GP 700mAh NiCD , oraz ostatnio nabyłem Philipsy 2300mAh NiMh , i póki co pracują rewelacyjnie . Wiadomo , im bardziej znany producent tym produkt powinienen być bardziej trwały . Do tego warto pomyśleć o jakiejś lepszej ładowarce z funkcją Delta V , która zapewni prawidłowe ładowanie akumulatorków.

Czy taka ładowarka warta jest uwagi http://www.allegro.pl/item206625856_mw8168_procesorowa_ladowarka_do_aku_aa_aaa.html

• #6 30 Cze 2007 10:50
    DarekBytom
    Poziom 17  

• #7 30 Cze 2007 12:51
    ravnadzi
    Poziom 9  

A miał ktoś doświadczenia z marką HAMA ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME