Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

astra 1.4 kombi za dużo pali gazu

robert1_1968 28 Jun 2007 21:49 1842 5
    robert1_1968
    Level 10  
    Mam problemik z moim astrolotem pali ok.13 litrów gazu.Próbowałem wymieniać nikser z róznymi średnicami teraz jest 32.Parownik stosowałem Tomasseto zużycie ok.10 l. teraz mam Lavato miał palić mniej a jara dużo.pomóżcie co robić jazda na gazie staje się nieopłacalna benzynki pali ok.7l
    pitus79
    Level 12  
    napisz jaki to silnik, czy wtrysk itp.Opisz go dokładnie.Czy instalacja ma tylko śrubę do regulacji na wężu?Czy ma również silnik krokowy?
    robert1_1968
    Level 10  
    silnik 1.4 8 zaworów auto jest z 99 roku posiada wtrysk jednopunktowy Bosha.Na węży jest śruba bez silnika krokowego.

Dodano po 1 [godziny] 43 [minuty]:

auto ma przejechane 128 tys. może zastosować mikser z otworem 34 bo na 30 to wcale nie chce jechać . Może zastosować podgrzewacz fazy lotnej gazu żeby reduktor miał mniejsze obciążenie.Odciołem też dopływ ciepłego powietrza,oraz doprowadziłem zimne powietrze z tyłu silnika.reduktor lavato jest nowy.
    pitus79
    Level 12  
    a nie warto zacząć od regulacji w warsztacie?zawartość CO na biegu jałowym.Z tego co piszesz masz najprostszą instalację.Sonda lambda nie ma tu znaczenia choć też warto ją sprawdzić.A na benzynie jak jeździ? Myślę, że trzeba poddać regulacji reduktor i śrubę najpierw na biegu jałowym a potem na ok 3000 obr.No i jeszcze zadać sobie pytanie o właściwy dobór miksera
    User removed account
    User removed account