Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laguna II alarm cobra 7897

awak 28 Cze 2007 22:55 3940 3
  • #1 28 Cze 2007 22:55
    awak
    Poziom 10  

Witam
    Mam problem z alarmem w samochodzie jak w temacie. Kupiłem lagunke bez alarmu ale zdobyłem oryginalny alarm do tego samochodu tyle tylko że on nie chce mi działać. Alarm jest napewno 100% sprawny bo działał w poprzednim aucie ale u mnie nie chce. Słyszałem, że tego typu alarmy jak są nowe to przyuczają się do komputera w samochodzie i po przełożeniu go do innego auta nie będą działały. Może ktoś wie co trzeba by zmienić w pamięci tego alarmu żeby zaczął mi działać.
    Proszę o jakieś wskazówki
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 29 Cze 2007 00:10
    solecki.m
    Poziom 26  

Pewnie trzeba nauczyć tę Cobrę sygnałów z instalacji samochodu.

0
  • #3 29 Cze 2007 16:44
    awak
    Poziom 10  

Ale jak to zrobić czy ma to być jakoś wgrane do pamięci alarmu czy może poprzez wklepywanie jakiś kombinacji przycisków np. z karty

Dodano po 8 [minuty]:

wiem, że jak jest nowy i się go założy do samochodu to on się przyucza do komputera w aucie więc może trzeba wgrać mu pusty wsad pamięci to wtedy sam się przyuczy od nowa ale do mojego komputera tylko że nie wiem co mu wgrać, np. radiach samochodowych z citroena lub peugota jest zapisany w pamięci numer nadwozia i po przełożeniu go do innego auta komunikuje się one z komputerem w samochodzie i jeśli numer ten się nie zgadza to radio pika jak oszalałe. Może z tym alarmem jest coś podobnego

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki

0
  • #4 30 Cze 2007 14:46
    solecki.m
    Poziom 26  

awak napisał:

wiem, że jak jest nowy i się go założy do samochodu to on się przyucza do komputera w aucie więc może trzeba wgrać mu pusty wsad pamięci to wtedy sam się przyuczy od nowa ale do mojego komputera tylko że nie wiem co mu wgrać, np. radiach samochodowych z citroena lub peugota jest zapisany w pamięci numer nadwozia i po przełożeniu go do innego auta komunikuje się one z komputerem w samochodzie i jeśli numer ten się nie zgadza to radio pika jak oszalałe. Może z tym alarmem jest coś podobnego
    No nie do końca tak jest z Cobrą jak mówisz, po niedzieli podeśle ci instrukcje uczenia sygnałów z instalacji samochodu, co prawda do innego modelu Cobry, ale myślę że powinno zadziałać.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo